MMA PLNajnowszeJaś KapelaTen widok ucieszył wielu! Tak Jaś Kapela został ukarany przez Skolima za swoje prowokacje [WIDEO]

Ten widok ucieszył wielu! Tak Jaś Kapela został ukarany przez Skolima za swoje prowokacje [WIDEO]

Na wczorajszej gali PRIME Show MMA 2 w Arenie Gdynia doszło do pojedynku, w którym środowisko mieszanych sztuk walki w Polsce głównie kibicowało jednemu zawodnikowi. Chodzi o starcie Jaś Kapela vs Skolim, a sympatia środowiska skierowana była w stronę tego drugiego.

Tak Jaś Kapela został ukarany przez Skolima

Kapela bowiem to lewicowy poeta, aktywista i influenser, który lubi bawić się w prowokację ludzi, którzy mają inne poglądy niż on.

Autor licznych tomików wierszy najpierw głosił – co potem uznał za metaforę – że Jan Paweł II gwałcił małe dzieci, co wytatuował sobie na klatce piersiowej w postaci lider JP2GMD, a na galę PRIME 2: KOSMOS wyszedł w stroju księdza.

Tak Jaś Kapela został ukarany przez Skolima za swoje prowokacje religijne i światopoglądowe

W klatce natomiast kibice dopingowali głównie Skolima, w którym upatrywali swoje nadzieje na utarcie nosa prowokatorowi z lewicy.

To się udało, choć nie bez kłopotów. Skolim w pierwszej rundzie przeżywał duży kryzys, ale w drugiej odsłonie rozbił zmęczonego Kapelę i znokautował go ciosami w parterze.

Poniżej shot z tej walki pokazujący nokaut Skolima na Kapeli:

A Wam jak się podobała ta walka?

Zobacz także:

Babilon MMA 30 – wyniki

Kolejna gala czołowej polskiej organizacji odbędzie się w Międzyzdrojach. O mistrzowski pas zawalczy Łukasz Sudolski, w rozpisce znaleźli się też m.in. Tymoteusz Łopaczyk czy Marcin Sianos.

Jeden z mistrzów KSW pomaga Patrykowi Kaczmarczykowi przed KSW 72: “Bardzo dobre rundy”

Jeden z mistrzów KSW pomaga Patrykowi Kaczmarczykowi w jego przygotowaniach do nadchodzącej wielkimi krokami walki z Dawidem Śmiełowskim, do której dojdzie już 23 lipca na gali KSW 72 w Kielcach.

Alexander Volkanovski złamał kość w walce z Maxem Hollowayem na UFC 276. Pokazał zdjęcie rozwiewające wątpliwości

Mistrz wagi piórkowej UFC i jeden z największych obecnie dominatorów w swojej kategorii wagowej w UFC Alexander Volkanovski złamał kość w walce z Maxem Hollowayem na UFC 276! Mało tego, z tym złamaniem przewalczył jeszcze kolejne trzy rundy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis