MMA PLNajnowszePrime MMAStifler jest pewny siebie przed walką z Bombardierem: Myślę, że mogę go znokautować!

Stifler jest pewny siebie przed walką z Bombardierem: Myślę, że mogę go znokautować!

To będzie prawdziwy freak fight! Damian Zduńczyk dziewiątego lipca na PRIME SHOW MMA 1 w Gdyni stanie przed wielkim wyzwaniem. Popularny ”Stilfer” zmierzy się z dużo cięższym ”Bombardierem”. Zduńczyk uważa, że ma spore szanse na znokautowanie mistrza senegalskich zapasów.

Stifler

”Stifler” swój debiut w PRIME SHOW MMA miał odnotować już na pierwszej edycji. Ostatecznie jego walka z Adamem Soroko została odwołana w ostatniej chwili. Zduńczyk się nie załamał i postanowił przyjąć kolejne wyzwanie.

Zduńczyk zapewnia, że chce stoczyć pięć pojedynków i zakończyć swoją przygodę. Będą to oczywiście duże wyzwania, o których będzie głośno. Trzeba przyznać, że Damian nie boi się wyzwań, bowiem w debiucie zmierzył się z dużo bardziej doświadczonym – Popkiem Monsterem.

Stifler o walce z Bombardierem: On jest już naruszony!

Damian Zduńczyk jest pewny siebie przed nadchodzącą walką z ”Bombardierem”. ”Stifler” w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał, że widzi duże szanse na znokautowanie reprezentanta Senegalu.

Wiesz jeżeli dojdzie, że będę przygnieciony to będzie ciężko, nie. Ja mam dużo lepszą szybkość, teraz zaj*biście się ruszam. Serio, płyne mam te ruchy. Najpierw musi mnie obalić (…) Myślę, że jestem w stanie go znokautować. On jest już naruszony. Jak dostał taki nokaut, że stracił przytomność, to wtedy jest go już łatwiej znokautować. Jak jesteś już raz znokautowany to już psycha siada i w ogóle cały układ nerwowy (…) Będę dążył do tego, żeby go znokautować.      

Cała rozmowa poniżej:

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red
Ztrolowany vs Mielonidas

Zobacz także:

Chciał wywołać aferę! Na ochronie stał były rywal Tysona, doszło do lekcji pokory! [WIDEO] Widzieliście?

To była brutalna lekcja pokory! Mężczyzna awanturował się i próbował doprowadzić do większej bijatyki. W pewnym momencie prowokował jednego z ochroniarzy – nie mając zapewne świadomości do kogo startuje. Był to, bowiem Julius Francis były mistrz Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej w boksie.

Paweł Jóźwiak przestał “robić sobie jaja” i pokazał fanom prawdziwy trening na tarczach. Jest moc! [WIDEO] Zaskoczy?

Prezes organizacji FEN Paweł Jóźwiak odniósł się do wczorajszej wiadomości, którą opublikowaliśmy na łamach MMA.PL, gdzie pokazaliśmy jego walkę z cieniem na tle uroków Mazur.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis