MMA PLNajnowszeInneSteven Seagal otwiera centrum aikido, aby szkolić Rosjan do służby wojskowej!

Steven Seagal otwiera centrum aikido, aby szkolić Rosjan do służby wojskowej!

Tak to prawda. Steven Seagal bardzo popularny aktor kina akcji uruchomił w Moskwie Ogólnorosyjskie Centrum Aikido. Przede wszystkim będzie służyło przygotowaniu młodych Rosjan do służby wojskowej. 70-latek był obecny na oficjalnym otwarciu, gdzie przeciął wstęgę.

Seagal

Aktor pełni również funkcję głównego instruktora Rosyjskiej Federacji Aikido. Amerykanin zabrał głos.

Jestem bardzo zadowolony, że mogę dziś zaprezentować ten ośrodek i że aikido będzie się tu rozwijać. Te sztuki mogą uczynić ten świat lepszym miejscem.

Rosyjskie państwowe media Tass wytłumaczyły co jest głównym celem ośrodka.

Zwiększenie użytkowego charakteru aikido, rozwój różnych stylów i kierunków tradycyjnego i nowoczesnego aikido, zwiększenie ogólnej motywacji osób zaangażowanych – możliwość zostania mistrzem, otrzymania kategorii sportowej, tytułu, a także przygotowanie młodych ludzi do służby w rosyjskich siłach zbrojnych.

Przypomnijmy, że Seagal w 2016 roku otrzymał rosyjskie obywatelstwo z rąk Putina i od tego momentu jest stałym gościem. 70-latek pełnił również funkcję ”przedstawiciela” rosyjskiego MSZ w Stanach Zjednoczonych. 

Władimir Putin podpisał dekret o przyznaniu amerykańskiemu aktorowi państwowego Orderu Przyjaźni. Powołano się na ”wielki wkład 70-latka w rozwój międzynarodowej współpracy kulturalnej i humanitarnej. 

Zobacz także:

Norman Parke zgłasza gotowość do starcia z Don Diego! Dobry pomysł?

Norman Parke chce znów zawalczyć na gali freak fight w Polsce. Tym razem na swój cel obrał sobie znanego kickboxera – Mateusza “Don Diego” Kubiszyna.

Mirosław Okniński mocno o Labrydze: Sztucznie pompowany balon! Widzieliście?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych w mocnym stylu wypowiedział się o Denisie Labrydze, który ma za sobą udany i efektowny debiut w mieszanych sztukach walki. Uznany trener jest przekonany, że jego syn pokonałby Labrygę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis