MMA PLBoksStarcie Tyson-Jones Jr. w Polsacie Sport! ”Żelazny Mike” zdradził wagę przed powrotem!

Starcie Tyson-Jones Jr. w Polsacie Sport! ”Żelazny Mike” zdradził wagę przed powrotem!

To już w najbliższą sobotę! Mike Tyson (50-6, 44 KO) wraca na ring, aby zmierzyć się z również legendarnym Royem Jonesem Jr. (66-9, 47 KO). Będzie to oczywiście starcie pokazowe.

Niewykluczone, że powrót ”Bestii” spowoduje nową ligę w bokserskim świecie. Na wieść o następnej walce Tysona widzieliśmy słowa wielkich pięściarzy, którzy zastanawiają się nad ponownym nałożeniem rękawic. W ostatnim czasie było tak w przypadku Chrisa Byrda (41-5-1, 22 KO), Riddicka Bowe (43-1, 33 KO) czy Evandera Holyfielda (44-10-2, 29 KO).

Mike Tyson stracił prawie 50-kilogramów!

Mike Tyson (50-6, 44 KO) jest w świetnej formie przed powrotem na ring. Wrażenie robiły materiały z jego treningów, a w ostatnim czasie zdjęcia sylwetki Tysona.

”Bestia” zdradził, że zrzucił czterdzieści pięć kilogramów przed nadchodzącym starciem.

Musiałem zejść w dół aż o sto funtów. Zostałem weganinem. W pewnym momencie wyglądałem i czułem się naprawdę źle, więc żona kazała mi wejść na bieżnię i zrobić marsz przez kwadrans. Z piętnastu minut zrobiły się dwie godziny. Zacząłem regularnie trenować, trzymać dietę i znów jestem piękny. 

Walka jest zakontraktowane na osiem rund, a wojownicy włożą 12-uncjowe rękawice. Przypomnijmy, że wstępnie do starcia miało dojść na początku września. Zostało przeniesione ze względu na dłuższą promocję pojedynku.

51-latek zawodową karierę skończył w 2018 roku. Na Florydzie po dziesięciu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Scotta Sigmona. Roy zakończył rywalizację po czterech zwycięstwach z rzędu. Były to walki z rywalami, którzy nie należeli już do poważnych w kontekście notowań bokserskich rankingów. Nie mogło być inaczej, gdy mieliśmy chwilę grozy w Rosji. Roy w czwartej rundzie został ciężko znokautowany z rąk Enzo Maccarinelli. Po tej walce nie było mowy już o rywalach z wyższej półki.

Prezentujemy również kartę walk sobotniego wydarzenia. W Polsce transmisję na żywo z walki Tyson-Jones Jr. pokaże telewizja Polsat Sport. Studiu z soboty na niedzielę już od godziny 02:00.

Mike Tyson (50-6, 44 KO) vs Roy Jones Jr (66-9, 47 KO)
Jake Paul (1-0, 1 KO) vs Nate Robinson
Badou Jack (22-3-3, 13 KO) vs Blake McKernan (13-0, 6 KO)
Viddal Riley (4-0, 2 KO) vs Rashad Coulter (1-0, 1 KO)

Zobacz także:

Popek zdradza kogo przymierzali do niego przed odejście z KSW! Zaskoczeni?

KSW walczyło o Popka. Legniczanin zdradził kogo przymierzano do niego przed odejście z największej organizacji w naszym kraju

Juras nie będzie komentował w FEN, gdy… Zaskoczeni?

Łukasz Jurkowski gwarantuje! ”Juras” przekonuje, że nie będzie komentował gal FEN jeśli organizacja zatrudni Marcina Najmana