MMA PLFENŁukasz Jurkowski nie będzie komentował gal FEN, jeśli zatrudnią “tego pajaca”

Łukasz Jurkowski nie będzie komentował gal FEN, jeśli zatrudnią “tego pajaca”

Foto: Facebook/ Łukasz "Juras" Jurkowski

Łukasz Jurkowski nie będzie komentował gal FEN, jeśli ci zatrudnią Marcina Najmana. Popularny “Juras” jest kolejnym zawodnikiem i postacią związaną z polskim MMA, który publicznie złożył taką deklarację.

Wczoraj podobne zdanie wyraził mistrz FEN w wadze półśredniej w formule K-1 Dominik Zadora. Czempion FEN-u przyznał, że zrezygnuje z występów dla Fight Exclusive Night, jeśli ci zakontraktują Marcina Najmana.

Łukasz Jurkowski nie będzie komentował gal FEN, jeśli zatrudnią “tego pajaca”

Skąd ta duża niechęć do Najmana?

“El Testosteron” na ostatniej gali FAME MMA 8 dokonał absurdalnego wyczynu! W walce bokserskiej został zdyskwalifikowany za obalenie i kopnięcie Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego. Walkę na pięści co prawda przegrał, ale teraz przyjął narrację, że w konfrontacji na zasadach MMA, Życińskiego by rozniósł.

FAME MMA natomiast po zachowaniu Najmana natychmiastowo nałożyła dożywotni ban na udział w ich imprezach oraz ukarała “El Testosterona” finansowo. Najman natomiast zapowiedział, że następną walkę stoczy w jednej z dwóch największych polskich organizacji MMA.

Jeśli Marcina Najmana zakontraktuje organizacja FEN, to Łukasz Jurkowski nie będzie już komentował ich gal. Tak przynajmniej wynika z jego deklaracji zamieszczonej na Instastories:

“Brawo Dominik Zadora! Mam nadzieję, że inni zawodnicy postąpią podobnie. Ja deklaruję, że jeżeli FEN zatrudni tego pajaca, to odpuszczam komentowanie gal.”

Brak opisu.

Zobacz także:

Mistrz grozi odejściem, jeśli FEN zatrudni Marcina Najmana

Mistrz K-1 w wadze półśredniej grozi odejściem, jeśli FEN zatrudni Marcina Najmana! Taką deklarację posiadacz tytułu mistrzowskiego zamieścił w mediach społecznościowych.