MMA PLNajnowszeKSWŚrodowisko MMA żegna Rafała Moksa!

Środowisko MMA żegna Rafała Moksa!

To jest przykra wiadomość dla wszystkich fanów sportów walki w Polsce. Nie żyje 36-letni Rafał Moks. Środowisko MMA w mediach społecznościowych żegna ”Kulturystę”. Póki co nie znamy przyczyny śmierci Rafała.

Moks

Zawodnik ze Szczecina pierwsze pojedynki toczył na terytorium Niemiec oraz Rosji. ”Kulturysta” został mistrzem prestiżowej organizacji M-1 Global. Rafał w 2011 roku związał się z organizacją KSW i już w debiucie zmierzył się z Aslambekiem Saidovem. Kibice zapamiętają na zawsze świetny pojedynek z Borysem Mańkowskim, który dostarczył mnóstwo emocji. 36-latek w 2013/14 roku miał świetną serię czterech wygranych z rzędu – w tym wszystkie walki kończył w pierwszej rundzie poddając rywali gilotyną.

Warto przypomnieć chociażby walkę o pas w Niemczech na gali GMC 4, gdzie szybko uporał się z Abusem Magomedovem, który aktualnie jest po kapitalnym debiucie w UFC.

W 2015 roku doszło do rewanżu z Aslambekiem Saidovem. ”Kulturysta” musiał uznać wyższość zawodnika z Olsztyna, a w Londynie został znokautowany z rąk Jima Wallheada. Ostatni pojedynek Rafała miał miejsce w maju 2016 roku, gdy na punkty pokonał Roberta Radomskiego.

Środowisko MMA żegna Rafała Moksa!

Środowisko MMA w mediach społecznościowych żegna Rafała Moksa.

R.I.P Kulti 🙌

Będę o tobie pamiętał

R.I.P Kulti 🙌Będę o tobie pamiętał

Posted by Maciej Kawulski on Friday, November 18, 2022

Byłeś moim ulubionym zawodnikiem… 🥺💔

Niech Ci ziemia lekką będzie

Byłeś moim ulubionym zawodnikiem… 🥺Niech Ci ziemia lekką bedzie. ✝️💔

Posted by Sonić Valerianov on Friday, November 18, 2022

Smutne wieści przekazał

@m_turski Rafał Moks nie żyje…

Ech…

Z dużą przykrością przyjęliśmy informację o śmierci Rafała Moksa. Składamy kondolencje dla rodziny i bliskich.

Z dużą przykrością przyjęliśmy informację o śmierci Rafała Moksa.Składamy kondolencje dla rodziny i bliskich.

Posted by KSW on Friday, November 18, 2022

Spoczywaj w pokoju Rafał.

Dużo się od Ciebie nauczyłem. Trenowaliśmy wiele lat na jednej macie, później trochę pobłądziłeś. Niestety stało się najgorsze. Żegnaj mój kolego – napisał Tomasz Romanowski.

Dużo się od ciebie nauczyłem trenowaliśmy wiele lat na jednej macie pomagałeś mi praktycznie do każdej walki później trochę zabłądziłeś i stało się najgorsze Zegnaj moj kolego 😔

Posted by Tomasz Romanowski on Friday, November 18, 2022

Zobacz także:

Paweł Pawlak nad Mamedem Khalidovem! Zmiany w oficjalnym rankingu po KSW 76! Widzieliście?

Federacja KSW zaktualizowała swoje oficjalne rankingi po minionej gali KSW 76, która w miniony weekend odbyła się w Grodzisku Mazowieckim. Z jednej z najważniejszych zmian dowiadujemy się tego, że Paweł Pawlak znalazł się nad legendarnym Mamedem Khalidovem.

Lil Masti mistrzyni FAME MMA kończy karierę! Znamy powód! Co wy na to?

Aniela Bogusz niewątpliwie najlepsza freak fighterka w mieszanych sztukach walki poinformowała w mediach społecznościowych o zakończeniu kariery. Popularna ”Lil Masti” w ostatnim pojedynku została królową freak fightów. Nie wiemy jednak co w tym momencie z pasem FAME MMA. Niewykluczone, że o trofeum ponownie powalczy Marta Linkiewicz, a kto będzie jej przeciwniczką? Tu pojawia się wiele pytań.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis