MMA PLMarcin NajmanŚwietna promocja kraju! Legendarny Buffer wspomina galę Najmana!

Świetna promocja kraju! Legendarny Buffer wspomina galę Najmana!

Legendarny konferansjer boksu – Michael Buffer wspomina… Narodową Galę Boksu organizowaną przez Marcina Najmana. Impreza odbyła się 3 lata temu, jednak ciągle pozostaje w pamięci Michaela, który był prowadzącym tamtej gali.

Buffer Najman

Michael Buffer czyli jedna z ważniejszych postaci w boksie. Wieloletni konferansjer, którego głos zna każdy zagorzały fan pięściarstwa. Wypowiadane przez Buffera słowa “Let’s get ready to the rumble” w niesamowity sposób budują atmosferę oraz wprowadzają do walki. Co ciekawe – od 1992 roku zdobył znak towarowy powyższego zwrotu, co oznacza że nikt bez zgody 77-latka nie może wymawiać publicznie tego tekstu. Michael ma brata, Bruce’a – również konferansjera, który od 25 lat pracuje jako główny głos organizacji UFC.

Buffer wspomina galę… Najmana!

26 maja 2018 roku odbyła się gala Narodowa Gala Boksu, na której w walce wieczoru wystąpił organizator – Marcin Najman przegrał przez TKO z reprezentantem Łotwy – Rihardsem Bigisem. Na wydarzeniu pojawił się wtedy legendarny konferansjer – Michael Buffer. Amerykanin zawitał do Polski, ponieważ zakontraktowano go jako prowadzącego wydarzenie. Podczas pobytu w Polsce, Michael miał dużo czasu, żeby zwiedzić naszą stolicę. Po 3 latach, widać że Polska zapadła mu w pamięć, ponieważ udostępnił na swoim Twitterze wspomnienia z pobytu w kraju nad Wislą.

3 lata temu byłem w Warszawie. W Polsce odbyło się wydarzenie bokserskie organizowane przez Marcina Najmana. Piękne miasto, pozytywni ludzie, pyszne jedzenie oraz świetna pogoda.

Gala na Stadionie Narodowym nie spełniła do końca wymagań Najmana , dlatego przestał on organizować wydarzenia bokserskie. Aktualnie skupił się na mieszanych sztukach walki, w których posiada swoja organizację – MMA VIP.

Zobacz także:

Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34!

Duet komentatorski – Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Głównym powodem decyzji komentatorów jest zbyt duża liczba “freaków” na gali.

KSW: Mamed Khalidov wraca do treningów! Kto będzie następnym przeciwnikiem?

Mistrz kategorii średniej federacji KSW – Mamed Khalidov, wrócił do treningów! Kiedy, a co najważniejsze z kim – zmierzy się 40-latek w swojej pierwszej obronie pasa?

Tomasz Sarara o starciu z Izu Ugonohem: Jestem gotowy taką walkę zrobić!

Tomasz Sarara jeszcze w 2021 roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Utytułowany kickboxer w ”Jurasówce” wypowiedział się o potencjalnym starciu z Izu Ugonohem. Trzeba przyznać, że temat tego zestawienia wraca niczym bumerang.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis