MMA PLNajnowszePLMMASpore rozcięcie na twarzy Tymoteusza Świątka! Marian Ziółkowski wygrywa w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Marian Ziółkowski (18-5-1, 1 N/C) pokonał Tymoteusza Świątka (15-4, 1 N/C) w walce wieczoru gali PLMMA 75. “Golden Boy” trafił rywala latającym kolanem, którym rozciął jego twarz i sędzia przerwał ten pojedynek.

Ziółkowski od początku nadawał tempa tej walce. Dysponujący wyraźną przewagą warunków fizycznych zawodnik raz za razem atakował Świątka zarówno kopnięciami jak i ciosami. Świątek szukał obszernych sierpów, lecz żaden nie doszedł do celu. Wkrótce Ziółkowski wystrzelił latającym kolanem, które choć nie znokautowało rywala, to spowodowało ogromne rozcięcie na twarzy “Omena”. Po zbadaniu tej sytuacji przez lekarzy, sędzia zmuszony był przerwać ten pojedynek.

Świątek nie był zadowolony z takiego obrotu spraw i zapewniał, że chce dalej walczyć. Nie byłoby to jednak rozsądne.

Dla Ziółkowskiego była to trzecia wygrana walka z rzędu.