MMA PLMMASeminaria UFD Gym. Świętuj dziesięciolecie razem z niemieckim klubem!

Seminaria UFD Gym. Świętuj dziesięciolecie razem z niemieckim klubem!

UFD Gym – klub, w którym trenują m.in. Roberto Soldić, Hector Lombard, Dawid i Martin Zawada, Shamil Musaev, Antun Racić czy Abus Magomedov. Obchodzi swoje dziesięciolecie!

Seminaria UFD Gym
Foto: UFD Gym

Trenuj z najlepszymi!

Z tej okazji niemiecki klub przygotował specjalny tydzień, z masą atrakcji. W ciągu tygodnia z UFD Gym – odbędą się seminaria z najlepszymi trenerami i zawodnikami na świecie. Nie ogłoszono jeszcze pełnej listy szkoleniowców, ale ci, o których już wiemy – robią wrażenie!

  • Pedro Diaz trener boksu kubańsko-amerykańskiego pochodzenia, założyciel Mundo Boxing. Jako pierwszy szkoleniowiec doprowadził Dominikanę do zwycięstwa złotego medalu na olimpiadzie w Beijing w 2008 roku. Ponadto Diaz trenował/ trenuje takich zawodników, jak; Miguel Cotto, Filip Hrgovic i Vitor Belfort. Jego ogólny rekord jako trenera to 127 zwycięstw, w tym 20 tytułów mistrza świata i 18 porażek.
  • Yuri Simões trzykrotny mistrz ADCC, w trzech różnych kategoriach wagowych. Brazylijczyk jest czołówką wagi ciężkiej w BJJ. Yuri miał też przygodę w MMA, występując dla One Championship, jednak bez większych sukcesów.

W następnych tygodniach poznamy kolejne nazwiska, które zasilą szeregi UFD Gym.

To już za miesiąc!

Seminaria klubu braci Dijaković rozpoczną się 4 września a skończą 9. Całość będzie trwała równy tydzień. W tym czasie będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę, nabyć nowe umiejętności oraz miło spędzić czas z elitą sportów walki na świecie!

Po więcej informacji obserwujcie Instagram UFD Gym, dostępny – [TUTAJ].

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis