MMA PLNajnowszeOknińskiSędzia UFC Łukasz Bosacki krytykuje trenera Oknińskiego po PRIME 4: Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca

Sędzia UFC Łukasz Bosacki krytykuje trenera Oknińskiego po PRIME 4: Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca

Na minionej gali PRIME 4: Królestwo doszło do pojedynku z udziałem Adama Oknińskiego. Zawodnik kategorii ciężkiej zmierzył się z byłym mistrzem KSW Arturem Sowińskim. W przerwie między rundami Adam Okniński został w nietypowy sposób zmotywowany przez trenera i swojego ojca – Mirosława Oknińskiego. O zachowaniu trenera wypowiedział się właśnie sędzia UFC Łukasz Bosacki.

Łukasz Bosacki o zachowaniu trenera Oknińskiego

Chodzi o sytuację, w której to Mirosław Okniński wymierzył swojemu synowi “lepce” na otrzeźwienie. Miały one zmotywować Adama Oknińskiego do agresywniejszej walki z “Kornikiem”

Łukasz Bosacki krytykuje Mirosława Oknińskiego

Sposób motywacyjny trenera Oknińskiego jednak poszedł na marne, bowiem Adam Okniński ostatecznie przegrał decyzją sędziów z “Kornikiem”.

Zachowanie trenera Oknińskiego jednak nie przeszło bez echa. Jego sposoby skomentował właśnie popularny sędzia znany m.in z klatek UFC – Łukasz Bosacki. Jest on krytycznie nastawiony do tego typu zwyczajów, jakie zaprezentował trener Mirosław Okniński:

“Uważam, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca w klatce MMA. Zmęczony, poobijany zawodnik dostaje mocne liście w czasie przerwy w której miałby odpoczywać a nie stresować się czy się bronić. Bardzo źle to wygląda, nigdy tego nie zrozumiem.”

Zobacz także:

PRIME 4: Role się odwróciły! Rafał ”Sportowy Świr” Gawron oblany po walce! [WIDEO]

Rafał Gawron ma za sobą pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Sportowy Świr” wystąpił na sobotniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Gawron w drugiej odsłonie musiał uznać wyższość Piotra ”Byłego Ochroniarza oszusta z Tindera” Kałuskiego. Po walce było pewne zamieszanie….

Don Kasjo ponownie o zestawieniu z Pudzianowskim: Proszę o tę walkę Mariusza! Co wy na to?

Kasjusz Życiński mówi poważnie! Popularny ”Don Kasjo” jest przekonany, że dziś odnotuje kolejne zwycięstwo. Były zawodnik FAME MMA chciałby w kolejnym pojedynku zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Kasjusz zdradził, że poprosi Mariusza o walkę. ”Don Kasjo” powtarza, że ma do Pudzianowskiego ogromny szacunek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis