MMA PLSamoobronaScena jak z horroru! Pokrzywdzona kobieta zabiła napastnika duszeniem zza pleców!

Scena jak z horroru! Pokrzywdzona kobieta zabiła napastnika duszeniem zza pleców!

Dantejskie sceny miały miejsce w Brazylii, w mieście Vila Perus (30 km na północny-zachód od Sao Paulo)! 30 kwietnia kobieta została napadnięta i zgwałcona na ulicy. Według informacji policji w ramach samoobrony użyła umiejętności brazylijskiego jiu-jitsu i udusiła przez “Mata Leão” agresora ze skutkiem śmiertelnym.

Zgwałcona kobieta udusiła napastnika. Policja
Foto: Brasil Urgente/Pixabay

Porucznik Beatriz Miscow z Żandarmerii Wojskowej powiedziała w wywiadzie dla programu “Brasil Urgente” w TV Band, że podczas zdarzenia maltretowano dwie kobiety. Jedna z nich zdołała uciec i wezwać pomoc, aby uratować drugą.

Kiedy wracały do domu, podszedł do nich mężczyzna, który zgwałcił jedną z nich. Kobieta zdołała się go zrzucić i zaatakowała go chwytem duszącym. W końcu go zabiła.

– informuje brazylijska policja.

Gwałt w Brazylii! Kobieta udusiła napastnika

Ofiara gwałtu po uduszeniu napastnika prosiła przechodniów o pomoc, ale gdy ci się zjawili, mężczyzna już nie żył. Po zdarzeniu napadnięta kobieta została przewieziona do szpitala Pérola Byington.

Jak widać, oprawca zapłacił za haniebny czyn najwyższą cenę.

Duszenie zza pleców tzw. Mata Leao, to chwyt, który odcina dopływ krwi do mózgu. W ciągu kilku sekund można stracić przytomność. Ma dwie odmiany. W jednej z wersji ramię atakującego okrąża szyję przeciwnika, a następnie chwyta go za biceps na drugim ramieniu. W drugim przypadku atakujący zaciska ręce razem, zamiast owijać je wokół szyi przeciwnika.

Relacja ze zdarzenia dostępna jest na kanale telewizji Brasil Urgente:

Zobacz także:

Co za forma! “Różal” prezentuje wyczerpujący trening na worku! [WIDEO] Widzieliście?

Jak widać Marcin “Różal” Różalski ma się w dobrej kondycji i cały czas jest w treningu! Były mistrz KSW na Instagramie opublikował filmik, na którym widać wyczerpujący trening na worku.

Don Diego ostro o zachowaniu Załęckiego na konferencji: Zachowuje się jak p*dał i frajer! Co wy na to?

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim skomentował zachowanie Denisa Załęckiego. Doszło do kolejnej konfrontacji słownej ”Bad Boya” z Alanem Kwiecińskim. W pewnym momencie na trybunach w stronę ”Alanika” ruszył ojciec Denisa. Załęcki również szybko pojawił się na trybunach i zaatakował byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis