MMA PLNajnowszeDana WhiteScena jak z filmu? White opowiada co słyszał w narożniku Alexa Pereiry!

Scena jak z filmu? White opowiada co słyszał w narożniku Alexa Pereiry!

Swoimi wrażeniami odnośnie tego co usłyszał przed piątą rundą w narożniku aktualnego mistrza dywizji średniej podzielił się Dana White.

UFC 281 już za nami. Dwa pasy zmieniły swoich właścicieli oraz fenomenalne nokauty i trzymające w napięciu walki. Niewątpliwie, walka Israela Adesanyi z Alexem Pereirą wzbudziła największe emocje. Dana White w konferencji prasowej podzielił się tym co słyszał w narożniku Brazylijczyka w trakcie hitowego starcia.

Jak w filmie?

Prezydent największej federacji MMA na świecie po odbyciu się wydarzenia postanowił się podzielić swoimi odczuciami co do słów jednego z trenerów “Poatana” po zakończeniu czwartej rundy.

Jeden z jego trenerów, nie wiem który, powiedział mu: „Przegrywasz tę piep***ną walkę. Musisz go znokautować w tej rundzie. Musisz nacierać i wyprowadzać ciosy. Musisz atakować go kombinacjami. Masz rozpuścić swoje piep***ne ręce. Za pięć minut będziesz mistrzem świata.” Słuchało się tego, jakby się oglądało jakiś film.

Druga przegrana “The Last Stylebendera” w MMA z pewnością wpłynie na jego jeszcze niezaktualizowaną, drugą pozycję w rankingu P4P. Nadmieńmy, że to Jan Błachowicz w swojej pierwszej obronie pasa zadał Nigeryjczykowi pierwszą porażkę w formule mieszanych sztuk walk.

Zobacz także:

UFC 281: Alex Pereira zdemolował Israela Adesanyę w 5. rundzie. Pas dla Brazylijczyka! [WIDEO]

Alex Pereira (7-1) pokonał Israela Adesanyę (23-2) przez techniczny nokaut w piątej rundzie w walce wieczoru gali UFC 281 i zdobył pas wagi średniej.

KSW 76: Salahdine Parnasse rozbił i poddał Sebastiana Rajewskiego. Francuz zdobył tymczasowy pas wagi lekkiej! [WIDEO]

Salahdine Parnasse (16-1-1) poddał Sebastiana Rajewskiego (12-8) w walce wieczoru gali KSW 76, której stawką był tymczasowy pas wagi lekkiej.

UFC 281: Karolina Kowalkiewicz wygrywa kolejną walkę. Zamieszanie z kartami punktowymi, ale to Polka górą!

Karolina Kowalkiewicz (14-7) pokonała Silvanę Gomez Juarez (11-5) jednogłośną decyzją w pojedynku na karcie przedwstępnej gali UFC 281.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis