MMA PLNajnowszeClout MMASarara nie ma wątpliwości! Typuje walkę Omielańczuk-Załęcki

Sarara nie ma wątpliwości! Typuje walkę Omielańczuk-Załęcki

Tomasz Sarara nie ma wątpliwości kto zwycięży pojedynek pomiędzy Denisem Załęckim, a Danielem Omielańczukiem. ”Bad Boy” na kolejnej edycji Clout MMA ma zmierzyć się z byłym zawodnikiem UFC i KSW. Wojownik z Krakowa przy okazji krótko skomentował ich pierwszy face to face, gdzie doszło do rękoczynów.

Sarara

Przypomnijmy, że Sarara zadebiutuje w freak fightach już w najbliższą sobotę na Clout MMA 1 w Warszawie. Tomasz wysoko w karcie zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Jay’em Silvą. Będzie to pojedynek w formule K-1 – w małych rękawicach.

Sarara będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po nieudanej przygodzie w MMA. Uznany kick-boxer toczył swoje ostatnie pojedynki w organizacji KSW. Trzeba przyznać, że Tomasz dostarczał kibicom dużo emocji, ale ostatecznie dwie ostatnie walki przegrał. Mowa o zestawieniu z Arkadiuszem Wrzoskiem oraz Errolem Zimmermanem.

Sarara zabiera głos!

Tomasz Sarara w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco skomentował face to face pomiędzy Danielem Omielańczukiem i Denisem Załęckim, gdzie doszło do rękoczynów. 

O ku***, właściwie brak słów. Brak komentarza jest tutaj chyba najlepszy

Sarara nie ma wątpliwości kto zwycięży pojedynek na gali Clout MMA 2. Tomasz zaznacza jednak, że cała otoczka tego starcia będzie przerażająca.

Kurczę co tu dużo mówić. Dla Daniela tak naprawdę easy money jeżeli chodzi o samą walkę. Faktycznie całą otoczka będzie przerażająca. Wiem dobrze o czym mówię, bo będzie to zdecydowanie zderzenie ze ścianą, ale co tu dużo mówić… Daniel będzie faworytem. Na zapleczu przed przedstawieniem tej walki zdążyłem z Danielem porozmawiać. Powiedział, że to będzie walka w K-1, tutaj Denis coś wykrzyczał, że będzie to walka w boksie ze względu na jego kontuzję i operację. Tak czy inaczej Daniel jest faworytem. 

W main evencie najbliższej gali Clout MMA 1 zobaczymy Marcina Najmana. ”El Testosteron” stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem, bowiem zmierzy się z uznanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis