MMA PLNajnowszeClout MMASamozwańcza królowa freaków podała nazwisko “najlepszego wojownika w Polsce”! Zaczął ją obserwować!

Samozwańcza królowa freaków podała nazwisko “najlepszego wojownika w Polsce”! Zaczął ją obserwować!

Samozwańcza królowa polskich freak fightów – Marianna Schreiber, która z przytupem weszła do świata, o którym wielu ludzi nie ma pojęcia podała nazwisko “najlepszego wojownika w Polsce”! A wszystko przez to, że zaczął ją obserwować na Instagramie!

nazwisko

Marianna Schreiber ma za sobą debiut w klatce w walce na zasadach MMA? Na ostatniej gali Clout MMA pokonała decyzją sędziów Monikę “Najlepszą Polską Dziennikarkę” Laskowską i w związku z tą walką koronowała się na najważniejszą postać kobiecą w polskich freak fightach.

Schreiber w mediach społecznościowych nie daje o sobie zapomnieć i tym razem wskazała nazwisko najlepszego jej zdaniem wojownika w Polsce.

Samozwańcza królowa freak fightów podała nazwisko “najlepszego wojownika w Polsce”!

A wszystko przez fakt, że zawodnik ten zaczął ją obserwować na Instagramie, o czym Marianna Schreiber – prywatnie żona polityka PiS – poinformowała kibiców w swoich social mediach.

Schreiber “najlepszym wojownikiem w Polsce” nazwała… Arkadiusza Wrzoska:

Arkadiusz Wrzosek to obecnie czołowy zawodnik dywizji ciężkiej KSW. Utytułowany kickbokser w klatce polskiego giganta stoczył już cztery pojedynki. Wszystkie wygrał.

Pokonywał on już Tomasza Sararę, Tomasa Moznego, Bogdana Stoicę i ostatnio na gali XTB KSW 90 na Torwarze w Warszawie – Ivana Vitasovica.

Teraz głośno mówi się o kolejnej walce Wrzoska w KSW. Jego rywalem miałby być Artur Szpilka, ale co do szczegółów tej konfrontacji sztuk walki będziemy musieli jeszcze poczekać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis