MMA PLNajnowszeMateusz Gamrot„Jest człowiekiem, który wie, gdzie chce być i wie, jak tam dotrzeć” – Mike Brown na temat Gamrota!

„Jest człowiekiem, który wie, gdzie chce być i wie, jak tam dotrzeć” – Mike Brown na temat Gamrota!

Mike Brown, główny trener American Top Team, kolejny raz nie szczędził komplementów w stronę Mateusza Gamrota.

Brown na temat Gamrota
Foto: Mike Brown Instagram

Czołowy polski lekki aktualnie przygotowuje się w American Top Team do kolejnej walki pod banderą największej organizacji MMA na świecie. Gamrot 9 marca wystąpi na UFC 299 w Miami, gdzie stanie w szranki z niegdyś rozdającym karty w 155 funtach Rafaelem dos Anjosem. To będzie niezwykle ważny pojedynek dla rozkładu sił w dywizji lekkiej. Zwycięzca wykona duży krok w stronę mistrzowskiego pasa.

Mateusz pojawiał się na Florydzie jeszcze za czasów walk dla organizacji KSW. Współprace z naszym zawodnikiem bardzo ceni sobie Mike Brown, czyli główny szkoleniowiec w ATT.

Brown wielokrotnie chwalił kudowianina, a ostatnio zrobił to ponownie. Szkoleniowiec na swoim Instagramie napisał, że Gamer jest człowiekiem, który wie, gdzie chce być i wie, jak tam dotrzeć. Dodał jeszcze, iż za każdym razem, gdy 33-latek przekracza drzwi ATT, to wprowadza świetną energię.

ZOBACZ TAKŻE: Trener Adamka o słabych stronach Mameda: Nigdy nie był trafiony przez kogoś kto potrafi uderzyć!

Miejmy nadzieje, że dobre nastawienie w obozie Polaka, przełoży się na sukces w klatce. Do starcia z Brazylijczykiem został trochę ponad miesiąc.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis