MMA PLNajnowszeKSWSalahdine Parnasse ostrzega Roberta Ruchałę przed XTB KSW 85: Nie mierzył się nigdy z kimś takim, jak ja

Salahdine Parnasse ostrzega Roberta Ruchałę przed XTB KSW 85: Nie mierzył się nigdy z kimś takim, jak ja

Salahdine Parnasse to pełnoprawny mistrz wagi piórkowej KSW, który swoje mistrzostwo będzie bronił już 19 sierpnia na gali XTB KSW 85. Na kilka dni przed tą imprezą, Francuz ostrzega swojego przeciwnika – Roberta Ruchałę, że ten nie mierzył się jeszcze nigdy z zawodnikiem jego pokroju.

Salahdine Parnasse ostrzega Roberta Ruchałę

Przypominamy, że areną walk gali XTB KSW 85 będzie Amfiteatr w Nowym Sączu, czyli w miejscu, w którym Ruchała może liczyć na gwar i ogromną pomoc miejscowych kibiców.

Ruchała to także tymczasowy mistrz wagi piórkowej, a w przyszły weekend będzie starał się zdobyć już pełnoprawne mistrzostwo.

Bilety na galę XTB KSW 85 w sprzedaży na eBilet.pl

Salahdine Parnasse ostrzega Roberta Ruchałę

Parnasse w wypowiedzi opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW przyznał, że w jego mniemaniu Ruchała jeszcze nie mierzył się z zawodnikiem o jego umiejętnościach i to pozwala mu być niezwykle pewnym siebie przed nadchodzącą walką.

Francuz tak wypowiedział się o Ruchale:

“Myślę, że nikt nie jest gotów na to wyzwanie – przyznaje Parnasse. – Jestem mistrzem dwóch kategorii i udowodniłem swoją wartość. Zamierzam też ją udowodnić ponownie 19 sierpnia w walce z Robertem i pokazać mu na co mnie stać.

Nie widzę żadnego podobieństwa między nami. Zdobyłem pas w wieku 21 lat. Nikt wcześniej tego nie zrobił. Robert jest młody, ja jednak zdobyłem tytuł na długo przed nim i pokazałem światu MMA kim jestem. On jeszcze nie udowodnił, że jest do mnie podobny.

Jest trochę chaotyczny i szalony w swoich walkach. Muszę przygotować pod niego dobrą strategię. On też pewnie będzie miał plan. Jest dobrym zawodnikiem, jest niepokonany. Niemniej, nie mierzył się nigdy z kimś takim, jak ja.”

A Wy jak myślicie – kto wygra walkę wieczoru gali XTB KSW 85 – Salahdine Parnasse czy Robert Ruchała?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis