MMA PLNajnowszeCiekawostkiSalahdine Parnasse na wspólnym treningu z Soldiciem! Jest wideo!

Salahdine Parnasse na wspólnym treningu z Soldiciem! Jest wideo!

Aktualny posiadasz pasa wagi piórkowej oraz tytułu tymczasowego mistrza dywizji lekkiej KSW wrzucił krótki materiał z treningu. Widać tam jego wspólny trening z byłym czempionem wagi półśredniej oraz średniej tej samej federacji, aktualnym zawodnikiem ONE – Roberto Soldiciem.

Salahdine Parnasse na wspólnym treningu z Soldiciem

Salahdine Parnasse (18-1-1) czeka na upragnioną walkę z Marianem Ziółkowskim, która wyłoni pełnoprawnego mistrza kategorii do 70kg. Do ich starcia miało dojść już wcześniej, jednakże z powodu kontuzji “Golden Boya” nie doszło do tego superfightu. W szranki z Francuzem zamiast niego stanął Sebastian Rajewski. Pojedynek zakończył się duszeniem w czwartej rundzie na korzyść zawodnika “Atch Académy”.

Roberto Soldić (20-3 1NC) po zdominowaniu największej polskiej organizacji MMA, na początku grudnia zeszłego roku zadebiutował pod szyldem ONE Championship. Niestety, można powiedzieć, że to starcie zakończyło się fiaskiem, z racji na uznanie walki za nieodbytą. Już w drugiej minucie pierwszej rundy, kopnięcie Murada Ramazanowa doszło do krocza Chorwata. Uniemożliwiło to dokończenie pojedynku “RoboCopowi”.

Wspólny trening!

Parnasse na udostępnił wideo na swoim Twitterze, w którym możemy ujrzeć fragment jego ćwiczeń, w których pomaga mu Roberto.

Zobacz także:

Łukasz Rajewski po wygranej na XTB KSW 78: Teraz zaczyna się takie moje nowe otwarcie

Łukasz Rajewski był bardzo ostrożny w słowach po swojej wygranej na minionej gali XTB KSW 78, która odbyła się w Szczecinie. Mimo “powrotu z dalekiej podróży” po dwóch porażkach w KSW, “Raju” wrócił na zwycięską ścieżkę.

Absurdalnie niska płaca ze strony Power Slap League? Weteran UFC ujawnił kwotę!

Były zawodnik UFC, czy OKTAGON postanowił podzielić się na Twitterze kwotą, którą mu zaproponowano za udział w PSL. Analityk MMA, Luke Thomas popchnął to dalej w świat.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis