MMA PLNajnowszeKSWŁukasz Rajewski po wygranej na XTB KSW 78: Teraz zaczyna się takie moje nowe otwarcie

Łukasz Rajewski po wygranej na XTB KSW 78: Teraz zaczyna się takie moje nowe otwarcie

Łukasz Rajewski był bardzo ostrożny w słowach po swojej wygranej na minionej gali XTB KSW 78, która odbyła się w Szczecinie. Mimo “powrotu z dalekiej podróży” po dwóch porażkach w KSW, “Raju” wrócił na zwycięską ścieżkę.

Łukasz Rajewski po wygranej

Rajewski w Netto Arenie w Szczecinie znokautował w pierwszej rundzie Sahila Siraja, przełamując tym samym rekord, który ostatnio dominowały porażki z Donovanem Desmae i Francisco Barrio.

I choć na papierze była to walka o “być albo nie być” w Federacji KSW, to Łukasz Rajewski do końca zachowywał chłodną głowę.

Łukasz Rajewski po wygranej na XTB KSW 78: Teraz zaczyna się takie moje nowe otwarcie

W programie Oktagon Live na Kanale Sportowym, Łukasz Rajewski przekonywał, że wygraną nad SIrajem traktuje jako nowe otwarcie w jego karierze.

“Raju” ma 33 lata i ciągle wielkie sportowe aspiracje:

“Nie czułem tej presji na barkach, bo nie nastawiałem się w ten sposób. Nie myślałem o tym, że to jest takie “być albo nie być” czy będę tutaj czy będę gdzie indziej, to też bez różnicy, gdzie będę walczył. Oczywiście świetnie, że walczę w KSW. Super, że z Wojem od początku złapałem taki kontakt i on gdzieś widział ten mój potencjał. I ja też samemu sobie chciałem pokazać, że jest okej. I wydaje mi się, że teraz dopiero zaczyna się takie moje nowe otwarcie.”

Cały program Oktagon Live do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

To jest dopiero historia! Film z Mateuszem Murańskim z szansą na… Oscara! Widzieliście?

Zaskoczeni? Tak może być po informacji, która obiegła właśnie internet. Mateusz Murański wystąpił w filmie ”IO” Jerzego Skolimowskiego, który jest nominowany do Oscara.

Trener Raubo o walce Kamila Łaszczyka na FAME 17: Czy to upadek polskiego boksu?

Legendarny trener Zbigniew Raubo udzielił wywiadu kanałowi FansportuTV na YouTube, gdzie opowiadał między innymi o walce Kamila Łaszczyka na nadchodzącej gali FAME 17.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis