MMA PLNajnowszeCiekawostkiAbsurdalnie niska płaca ze strony Power Slap League? Weteran UFC ujawnił kwotę!

Absurdalnie niska płaca ze strony Power Slap League? Weteran UFC ujawnił kwotę!

Były zawodnik UFC, czy OKTAGON postanowił podzielić się na Twitterze kwotą, którą mu zaproponowano za udział w PSL. Analityk MMA, Luke Thomas popchnął to dalej w świat.

Eric Spicely (12-8) w oktagonie UFC pojawił się sześciokrotnie. Nadmienić należy, że stoczył też 3 walki w “The Ultimate Fighterze: Team Joanna vs. Team Cláudia”. W klatce największej organizacji MMA na świecie udało mu się zwyciężyć chociażby Thiago Santosa i to w niecałe 3 minuty.

Bitwy na liście w dalszym ciągu utrzymują zainteresowanie. Ryzyko związane z tą rywalizacją nie jest wcale małe. Wątpliwe protokoły bezpieczeństwa oraz potencjalne uszkodzenie mózgu to nie rzadkość. Niestety byliśmy już parę razy świadkami nieszczęść związanych z takimi wydarzeniami. Raczej mało osób jest chętnych, żeby ryzykować swoim zdrowiem i życiem. Co może ich przekonać?

Padła konkretna kwota!

Zawodnik najpierw spytał się swoich odbiorców, czy wiedzą ile się dostaje za udział w PSL. Ironicznie stwierdził, że będą w szoku, że tak dużo.

Wspomnieć trzeba także, że producentem PSL jest nie kto inny niż…Dana White. Szef UFC wypowiedział się już do gaż oferowanych za udział w jego innym projekcie.

Oni dostają od 3 do może 5 liści na wydarzenie!

Zobacz także:

Czy Roman Szymański pojawi się w UFC?

Jednemu z zawodników KSW skończył się kontrakt. W związku z tym dostanie kilka ofert, a jedna z nich może być ze strony największej organizacji MMA na świecie. Roman Szymański, gdyż o nim mowa, rozpatrzy z pewnością owe propozycje.

Brian Hooi zmierzy się z Jivko Stoimenovem podczas KSW 79

Dwóch efektownie walczących zawodników skrzyżuje rękawice 25 lutego podczas KSW 79. Naprzeciw numeru trzy kategorii półśredniej, pochodzącego z Holandii Briana Hooia (18-10 1NC, 6 KO, 6 Sub), stanie Jivko Stoimenov (12-5 1NC, 6 KO, 6 Sub), które wszystkie zwycięskie walki kończył przed czasem. Pojedynek odbędzie się podczas gali w czeskim Libercu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis