MMA PLArchiwumKSWSalahdine Parnasse jest naprawdę duży! Tak wygląda Francuz przed walką o trzeci pas KSW!

Salahdine Parnasse jest naprawdę duży! Tak wygląda Francuz przed walką o trzeci pas KSW!

To jest szalony pomysł! Salahdine Parnasse (18-1) wystąpi szesnastego grudnia na hitowej gali KSW 89 w Gliwicach, gdzie powalczy o trzeci tytuł organizacji. Francuz postawił na kolejne wielkie wyzwania. Francuz w kategorii półśredniej zmierzy się z niepokonanym Adrianem Bartosińskim (14-0), który bezwątpienia będzie większy od Parnasse.

Parnasse

Póki co ogłoszono równie ciekawe starcie w kategorii półśredniej pomiędzy Andrzejem Grzebykiem (20-6), a Madarem Fleminasem (12-4). Trzecie potencjalne zwycięstwo mocno przybliży Grzebyka do mistrzowskiej szansy. Łotysz odnotuje swój debiut w polskiej organizacji. Wcześniej Fleminas walczył w organizacji Cage Warriors.

“Latvian Express” ma na swoim koncie dwie walki z naszymi reprezentantami. Madars wygrywał z Łukaszem Pilchem i przegrywał szybko przed czasem z Mateuszem Figlakiem. 

Parnasse jest naprawdę duży!

Salahdine Parnasse (18-1) udostępnił relacje na instagramie, gdzie możemy zauważyć różnice w sylwetce. Francuz jest zdecydowanie większy przed walką o trzeci pas KSW.

Salahdine wystąpił w main evencie na gali KSW 85 w Nowym Sączu, gdzie obronił pas wagi piórkowej. Francuz w czwartej odsłonie zastopował przed czasem Roberta Ruchałę. Dla lokalnego zawodnika była to pierwsza zawodowa przegrana. Parnasse po raz kolejny udowodnił swój ogromny potencjał i zaprezentował kapitalne umiejętności.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis