MMA PLBoksSą karty punktowe i statystyki z walki Fury-Wilder III! Nie było wielkiej przewagi ”Króla Cyganów”!

Są karty punktowe i statystyki z walki Fury-Wilder III! Nie było wielkiej przewagi ”Króla Cyganów”!

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) pozostaje mistrzem świata wagi ciężkiej! Brytyjczyk stanął przed trzecią i ostateczną walką z Deontayem Wilderem (42-2-1, 41 KO). Amerykanin zaskoczył swoją dyspozycją i do samego końca próbował sprawić niespodziankę.

Fury

Wilder był aktywny od samego początku czym zaskoczył mistrza. Pierwsze efekty zmęczenie zaczęły się pojawiać już w trzeciej rundzie. Deontay w tej odsłonie po raz pierwszy wylądował na deskach. Do samego końca nie brakowało zwrotów akcji. ”Król Cyganów” ostatecznie w jedenastej rundzie znokautował wycieńczonego Wildera.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Jest punktacja i statystyki!

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) prowadził na punkty u wszystkich trzech sędziów, ale nie była to wielka przewaga. Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) udowodnił, że nie przypadkiem dzierżył pas mistrza świata.

Zobaczcie też dokładne statystyki z ich trzeciego pojedynku.

Zobacz także:

Adam Kownacki przegrał każdą rundę! Statystyki są bezlitosne! Widzieliście?

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) zmierza do szpitala na badania po drugiej bolesnej przegranej w karierze. Polak ponownie nie mógł postawić się w starciu z Robertem Heleniusem (31-3, 19 KO). Fin tym razem w szóstej rundzie mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Ryszard Szczena komentuje zatrzymanie! Walka z Najmanem nie jest już zagrożona?

Sytuacja jest stabilna? Ryszard Dąbrowski za pomocą facebooka postanowił skomentować poranne doniesienia. ”Szczena” wczorajszego wieczoru został zatrzymany przez policje z powodu domowej awantury.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis