MMA PLMariusz PudzianowskiRywal Pudziana potężny Bombardier zdradza dlaczego nie zawalczył z Mariuszem i Le Bannerem! [WIDEO]

Rywal Pudziana potężny Bombardier zdradza dlaczego nie zawalczył z Mariuszem i Le Bannerem! [WIDEO]

Serigne Ousmane Dia (2-0) jest w Polsce! ”Bombardier” w rozmowie mediami zdradził, dlaczego nie doszło do jego walki z Mariuszem Pudzianowskim oraz ”Geronimo”. Senegalczyk tym razem swoje przygotowania spędzi we Francji.

Mariusz Pudzianowski i Serigne Ousmane Dia mieli spotkać się w marcu bieżącego roku na gali KSW 59. Niestety, w dniu walki Senegalczyk zaczął odczuwać bóle w jamie brzusznej i został przetransportowany do szpitala. Na miejscu personel medyczny stwierdził ostre zapalenia wyrostka robaczkowego, co automatycznie wykluczyło udział ”Bombardiera” w starciu z Polakiem.

Bombardier: To są rzeczy, które się zdarzają sportowcom!

Serigne Ousmane Dia (2-0) został zapytany, dlaczego w marcu nie doszło ostatecznie do jego starcia z Mariuszem Pudzianowskim. Senegalczyk zapewnia, że takie sytuacje zdarzają się sportowcom. 

W sumie nie mogę się doczekać, bo wiem, że wiele osób czeka na tą walkę. W związku z tym jak tylko dowiedziałem się o terminie przyjechałem i się przygotowuje (…) To tak naprawdę było z mojego powodu. To nie było ani ze strony Pudziana ani KSW tylko to ja miałem dolegliwości, i dlatego ta walka została przesunięta. To się wydarzyło w ostatniej chwili, ale to są rzeczy, które się zdarzają sportowcom. Teraz najważniejsze, aby porozmawiać o walce aktualnej w nowym terminie. To wszystko trwało jeden tydzień, tak naprawdę po zabiegu wróciłem do treningów. Także teraz jest wszystko w porządku.   

Ponadto ”Bombardier” zdradził, dlaczego w sobotę nie dojdzie do jego walki z legendą kick-boxingu.

Wracam do tego co powiedziałem. Sportowcy mają różne po drodze choroby i tak dalej. 10 dni przed walką miał kontuzje, zadzwonił do mnie promotor i zawiadomił. Decyzja padła, że przesuwamy tę walkę.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Zawodnik MMA Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych! Co wy na to?

Zawodnik MMA (nie wiemy czy już były, czy ciągle aktualny) Tomasz O. znany z występów dla największej organizacji MMA w kraju – Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych. O sprawie opinię publiczną poinformowało Radio Zet.

Wardęga poznał rywala na FAME 11! Jest już kompletna rozpiska wydarzenia! Widzieliście?

To już pewne! Sylwester Wardęga poznał rywala na galę FAME 11, która odbędzie się 2 października. Rywalem popularnego youtubera i przywódcy Watahy będzie inny youtuber i influenser, z którym był skonfliktowany.