MMA PLNajnowszeKrzysztof JotkoRywal Krzysztofa Jotki po wygranej nad Polakiem na gali PFL: Jestem zniesmaczony tym występem

Rywal Krzysztofa Jotki po wygranej nad Polakiem na gali PFL: Jestem zniesmaczony tym występem

Rywal Krzysztofa Jotki na minionej gali PFL – Will Fleury po wygranej nad Polakiem czuł wielki niesmak spowodowany swoim występem. W rozmowie z dziennikarzami po gali podsumował on swoją walkę z byłym zawodnikiem UFC.

Rywal Krzysztofa Jotki

Przypominamy, że Krzysztof Jotko w mijający weekend przegrał z Amerykaninem niejednogłośną decyzją podczas gali PFL 1 2023 w Las Vegas i nieudanie rozpoczął walkę o mistrzowski pas wagi półciężkiej PFL i czek na milion dolarów.

Po tym starciu Jotko jednak grzmiał -> Krzysztof Jotko komentuje swój nieudany debiut w PFL: Nie przegrałem tej walki!

Rywal Krzysztofa Jotki po wygranej nad Polakiem na gali PFL: Jestem zniesmaczony tym występem

Fluery już po walce nie ukrywał pretensji do samego siebie za fakt, że doprowadził on do dużej dyskusji dotyczącej zasadności jego zwycięstwa:

“Miałem wiele blizn przed tą walką, a teraz złapałem kolejne. Jestem zniesmaczony tym występem. Ta walka nigdy nie powinna być tak bliska. Muszę oddać szacunek Krzysztofowi Jotce. Pokazał się dobrze. Wykonywał swoją robotę rzucając ciosy i skracając dystans, a ja starałem się na to reagować.

Było jednak mnóstwo momentów, w których czułem, że mogłem agresywniej zadziałać. Mówiłem sobie: Dlaczego nie zrobiłem tego czy tamtego? To gówniana mentalność. Powinienem był twardo robić swoje i wykorzystywać okazje…”

Zobacz także:

Szpilka bezlitośnie o występie Denisa: To głupota, wypompował się i odruchy bezwarunkowe [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka, czyli były rywal Denisa Załęckiego udzielił wywiadu Michałowi Cichemu z portalu MMA.PL, w którym bezlitośnie wypowiedział się o występie “Bad Boya” z Torunia na gali High League 6.

Pudzian czy Szpila? Mateusz Gamrot wskazał faworyta: Wyraźnie on!

Pudzian czy Szpila? O faworycie tej walki mówiło się na długo przed oficjalnym ogłoszeniem tego starcia! Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka zmierzą się ze sobą już na początku czerwca na historycznej gali XTB KSW Colloseum 2!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis