MMA PLArchiwumDaniel RutkowskiRutkowski w mocnych słowach o planie na walkę z Kaczmarczykiem. Chce pokazać dużą różnicę poziomów

Rutkowski w mocnych słowach o planie na walkę z Kaczmarczykiem. Chce pokazać dużą różnicę poziomów

Daniel Rutkowski to czołowy zawodnik kategorii piórkowej w Polsce. “Rutek” swoją najbliższą walkę stoczy już 11 listopada na gali XTB KSW 88 w Radomiu. W wypowiedzi opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW, Rutkowski w mocnych słowach wypowiedział się o planie na nadchodzącą walkę z Patrykiem Kaczmarczykiem.

Rutkowski w mocnych słowach o planie na walkę z Kaczmarczykiem

Kaczmarczyk to przedstawiciel młodego pokolenia gwiazd polskiego giganta. Młody zawodnik z Radomia będzie chciał udowodnić całej Polsce, że jest w stanie pokonać zawodnika, uznawanego za najlepszego w Polsce w dywizji do 66 kilogramów.

Starcie Rutkowski vs Kaczmarczyk będzie walką wieczoru gali XTB KSW 88, która już 11 listopada odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu.

Bilety na XTB KSW 88 w Radomiu dostępne są na eBilet.pl

Rutkowski w mocnych słowach o planie na walkę z Kaczmarczykiem na XTB KSW 88

Daniel Rutkowski nie ukrywa, że chce pokazać ogromną różnicę jakości między nim, a Patrykiem Kaczmarczykiem, który znajduje się w dolnych rejonach aktualnego rankingu wagi piórkowej KSW:

“Każdy mówi, żebym go szybko znokautował, ale ja chciałbym zrobić tak, jak Salahdine Parnasse z Robertem Ruchałą, że robił to, co chciał. Chciałbym, żeby ta walka tak wyglądała, żeby wszyscy zauważyli różnicę między czołówką, a dołem rankingu.”

Na dodatek Rutkowski wbija szpilę w pewność siebie, jaką przed tą nadchodzącą konfrontacją prezentuje Kaczmarczyk:

“Od trzech lat czekałem na tę walkę, żeby przyszedł ten moment, dopóki jestem jeszcze zdrowy. Dopóki jeszcze jestem na topie, żeby wyjść i mu nosa utrzeć. On wykrzykuje, że jest gotowy, że ma lepsze zapasy, że będzie gotowy na wszystko. Ile razy ja już to słyszałem wcześniej? Bardzo się cieszę, że każdy przeciwnik, z którym walczyłem, był ode mnie lepszy, a przegrywał. Jedyny Salahdine Parnasse, który nie krzyczał, z szacunkiem podchodził, pokazał swoją wyższość w klatce i temat zamknięty.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis