MMA PLKSWRuchała przed walką z Parnasse: Czuję, że od niego nie odstaję! Dostrzegam luki do wykorzystania

Ruchała przed walką z Parnasse: Czuję, że od niego nie odstaję! Dostrzegam luki do wykorzystania

Robert Ruchała (9-0) był jednym z gości wczorajszego Oktagonu Live na Kanale Sportowym. Reprezentant Grapplingu Kraków już w najbliższą sobotę zawalczy o pełnoprawny pas kategorii piórkowej. Wyzwanie nie będzie łatwe, bowiem rywalem Roberta będzie świetny i niebezpieczny – Salahdine Parnasse (17-1), który przez kibiców jest uznawany za jeden z najlepszych talentów w historii KSW. 

Parnasse

Będzie to main event gali KSW 85 w Nowym Sączu. Tym samym Ruchała wystąpi ponownie przed własną publicznością.

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy walkę o pas kategorii półciężkiej. Do obrony tytułu stanie Ibragim Chuzighaev (17-5), który skrzyżuje rękawice z niepokonanym Bogdanem Gnidko (10-0). Ukrainiec dostaje szansę mistrzowską po trzech jakże efektownych zwycięstwach. Żadna walka Gnidko nie wyszła poza dwie minuty.

Warto przypomnieć debiut Gnidko, który w zaledwie 5 sekund ciężko znokautował Damiana Piwowarczyka. Jest to najszybszy nokaut w historii polskiej organizacji.

Wspomniana akcja poniżej:

The fastest KO in KSW history – Bohdan Gnidko | XTB KSW 85

Za każdym razem, gdy walczy Bohdan Gnidko 🇺🇦 musimy przypomnieć NAJSZYBSZY NOKAUT W HISTORII KSW 💥

Posted by KSW on Thursday, August 10, 2023

Ruchała zabiera głos!

Robert Ruchała w programie Oktagon Live w Kanale Sportowym obszernie wypowiedział się o nadchodzącym wielkim pojedynku w największej organizacji w naszym kraju. Ruchała zawalczy o pełnoprawny pas kategorii piórkowej.

Ruchała w rozmowie z Maciejem Turskim zapewnił, że nie uważa, aby mocno odstawał od reprezentanta Francji. Ponadto Robert podkreślił, że została wykonana dobra analiza ruchów i nie tylko najbliższego przeciwnika.

Czuję, że nie odstaję od Parnassa i pokażę mu to w sobotę. Widząc jego ruchy, szukam i dostrzegam luki do wykorzystania. Widzę ich coraz więcej w analizie. Tylko trenuję, oglądam, analizuję, nie robię nic innego.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

25-latek w ostatniej walce wywalczył tytuł tymczasowego mistrza w wadze piórkowej. Ruchała na gali KSW 80 odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Robert pod koniec piątej odsłony zastopował doświadczonego Lom-Ali Eskijewa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis