MMA PLNajnowszeKSWRuchała o potencjalnej walce z Parnasse: Nie chciałbym za długo czekać…

Ruchała o potencjalnej walce z Parnasse: Nie chciałbym za długo czekać…

Gościem ostatniego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym był tymczasowy mistrz organizacji KSW w kategorii piórkowej – Robert Ruchała. Podczas rozmowy wypowiedział się na temat kolejnej walki.

Ostatnią walkę stoczył 17 marca podczas gali KSW 80. W pojedynku o tymczasowy pas mistrza organizacji KSW w kategorii piórkowej przez techniczny nokaut w 5 rundzie pokonał Niemca – Lom-Aliego Eskieva.

Robert Ruchała to tymczasowy mistrz KSW w wadze piórkowej. W MMA stoczył 9 pojedynków i żadnego nie przegrał. Zadebiutował w listopadzie 2019 roku na gali Oktagon No Mercy 8. Zmierzył się z Mateuszem Szyją, którego pokonał jednogłośnie na punkty. W organizacji KSW stoczył 6 pojedynków i żadnego nie przegrał. W debiucie, który miał miejsce w listopadzie 2020 roku podczas gali KSW 56 w Zagrzebiu pokonał przez poddanie w 1 rundzie Michała Domina. Wygrywał też z takimi zawodnikami jak Patryk Kaczmarczyk, Daniel Bažant, Michele Baiano, Damian Stasiak czy Lom-Ali Eskiev.

Ruchała o walce z Parnassem!

W programie Oktagon Live na Kanale Sportowym Robert Ruchała powiedział o walce z Salahdine Parnassem. Wspomniał też, kiedy chciałby stoczyć kolejny pojedynek.

Wakacje to byłby dla mnie idealny termin, żeby się bić. Nie chciałbym za długo czekać. Parnasse bije się w czerwcu, więc prawdopodobnie walka z nim może i byłaby w grudniu, więc chciałbym się zmierzyć jeszcze w wakacje, albo ewentualnie we wrześniu, żeby jeszcze jedną walkę zrobić. Z każdą walką jestem lepszy i widzę to, więc taka walka przed Parnasse’em byłaby dla mnie super opcją. Jeśli byłaby taka możliwość, żeby zawalczyć w wakacje lub we wrześniu, to na pewno bym z tego skorzystał.

Cały program poniżej:

Zobacz także:

Jan Błachowicz gotowy na kolejny pojedynek! Były mistrz: Czas wracać do roboty!

Jan Błachowicz powrócił do treningów w klubie WCA i powiedział, że jest gotowy na kolejną walkę. Zgłosił już nawet termin walki tylko musi poczekać na odpowiedź ze strony federacji.

Były mistrz UFC, walczący ostatnio w PFL został wolnym agentem! Fabricio Werdum jest do wzięcia!

To nieco zaskakująca informacja! Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum został wolnym agentem. Brazylijczyk występował ostatnio w organizacji PFL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis