MMA PLUFCRozpiska UFC 261: Usman vs Masvidal II walką wieczoru! Trzy starcia o pasy UFC w karcie!

Rozpiska UFC 261: Usman vs Masvidal II walką wieczoru! Trzy starcia o pasy UFC w karcie!

Foto: Twitter/ Kamaru Usman

Największa organizacja MMA na świecie potwierdziła oficjalnie najważniejsze walki kwietniowej gali. Rozpiska UFC 261 nabrała kształtów, a jej najważniejszym starciem będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi półśredniej Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal.

Oprócz tego pojedynku, w karcie walk znajdują się jeszcze dwa dodatkowe starcia, których stawką będzie pas mistrzowski UFC!

Rozpiska UFC 261: Usman vs Masvidal II walką wieczoru! Trzy starcia o pasy UFC w karcie!

Gala UFC 261 odbędzie się już 24 kwietnia w VyStar Veterans Memorial Arena w Jacksonville. Co ciekawe, wydarzenie to będzie otwarte dla fanów, którzy zasiądą w hali w liczbie 15 tysięcy widzów.

Walką wieczoru będzie pojedynek Kamaru Usman vs Jorge Masvidal 2. Będzie to rewanż za starcie z lipca 2020 roku, kiedy to Nigeryjczyk wygrał decyzją sędziów, ale “Gembered” musiał wziąć walkę na ostatnią chwilę zastępując kontuzjowanego wówczas Gilberta Burnsa.

Pozostałymi walkami o pasy UFC na tej gali będą starcia o pas mistrzowski wagi muszej dywizji kobiet Valentina Shevchenko vs Jessica Andrade i walka o tytuł w dywizji słomkowej Weili Zhang vs Rose Namajunas.

Aktualna rozpiska UFC 261 poniżej:

Walka wieczoru:
Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal – o pas mistrzowski wagi półśredniej

Pozostałe:
Zhang Weili vs. Rose Namajunas – o pas mistrzowski wagi słomkowej
Valentina Shevchenko vs. Jessica Andrade – o pas mistrzowski wagi muszej

Uriah Hall vs. Chris Weidman
Jimmy Crute vs. Anthony Smith
Danaa Batgerel vs. Kevin Natividad
Brendan Allen vs. Karl Roberson
Qileng Aori vs. Jeffrey Molina
Johnny Munoz vs. Mark Striegl

Zobacz także:

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z Łukaszem Różańskim: Trenuj bez “witaminek”!

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z niepokonanym Łukaszem Różańskim, z który już niedługo na skrzyżować rękawice w ringu bokserskim.

Khabib składa gratulacje Błachowiczowi! Mieliście szansę zobaczyć ten materiał?

Khabib Nuramgomedov gratuluje wygranej Janowi Błachowiczowi na UFC 259. To i wiele innych zakulisowych scen znajdziemy w najnowszej części dokumentu “The Trill and the Agony” udostępnionego po ostatniej numerowanej gali.

Rywal Pudziana to gwiazda w swojej ojczyźnie! ”Jest najbardziej znany po Prezydencie Senegalu”

Maciej ”Kołcz” Łuczkowski i Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW byli gośćmi Marcina Wrzoska oraz Łukasza Zaborowskiego w programie ”The Champ & The Coach” na Kanale Sportowym. Była w nim mowa Serigne Ousmane Dia (2-0), który już w najbliższą sobotę zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (13-7).