MMA PLArtur SzpilkaRóżański ostro do Szpilki: Zrobisz to jak gościowi w kadrze!

Różański ostro do Szpilki: Zrobisz to jak gościowi w kadrze!

Niespełna trzy tygodnie pozostały do gali KnockOut Boxing Night 15, która 30 maja odbędzie się w Rzeszowie. Łukasz Różański (13-0, 12 KO) coraz bardziej nakręca koniunkturę w mediach społecznościowych, żeby namówić kibica do zbliżającej się walki. ” Zrobisz to przez reklamówkę” – powiedział Różański w stronę swojego przyszłego rywala, Artura Szpilki (24-4, 16 KO).

Gala KnockOut Boxing Night zbliża się wielkimi krokami. Organizacja prowadzona przez Andrzeja Wasilewskiego zawita do Rzeszowa ze swoim produktem, aby pokazać najlepszy boks w Polsce. W walce wieczoru gali KNB 15 dojdzie do długo wyczekiwanej walki, której stawką będzie tytuł WBC International wagi bridger. Walka odbędzie się na dystansie 10 rund, a zwycięzca będzie dużym pretendentem do tytułu mistrza świata.

“Zrobisz to przez reklamówkę”

Atmosfera dookoła pojedynku z dnia na dzień rośnie. Sami zawodnicy wzięli się za promocję produktu KNB, przy okazji wbijając sobie igiełki.

W jednym z fragmentów spotu promującego galę, Artur Szpilka skierował pytanie do Różańskiego, w którym zapytał.

Czy chciałbyś mieć dzieci po czempionach? – zapytał “Szpila”, który w trakcie zadawania pytania zapozował do zdjęcia ze swoimi psami – Cycem i Pumbą.

Na odpowiedź Rzeszowianina nie musieliśmy długo czekać.

Zrobisz to przez reklamówkę jak gościowi na kadrze? – skwitował Różański na swoim Twitterze.

Artur skomentował słowa Różańskiego, wyraźnie drwiąc z niego.

Właśnie skończył się sentymenty. Chciałeś? To będziesz miał high-life. – skończył Szpilka.

Gala KnockOut Boxing Night odbędzie się 30 maja w Rzeszowie. Wydarzenie będzie także dostępne w systemie pay-per-view.

Zobacz także:

Tragiczny finał poszukiwań! Zawodnik Krwawego Sportu nie żyje!

Mamy przykrą wiadomość! Mariusz Adam Ryjek w minioną sobotę zaginął i od razu zaczęły się poszukiwania. Niestety parę godzin później przyszła najgorsza z możliwych wiadomości… 35-latek nie żyje!

Jarek Legancko nie zawalczy na gali Najmana! ”Jest gdzieś granica”

Jarek Mergner jest jedną z najbarwniejszych i najbardziej lubianych przez widzów postaci “Chłopaków do wzięcia”. Od wielu odcinków na ekranie fani oglądają jego starania znalezienia sobie dziewczyny. Mimo miłosnych porażek Jaruś nie poddaje się i nadal poszukuje tej jednej jedynej.