MMA PLArchiwumFreak FightJarek Legancko nie zawalczy na gali Najmana! ”Jest gdzieś granica”

Jarek Legancko nie zawalczy na gali Najmana! ”Jest gdzieś granica”

Jarek Mergner jest jedną z najbarwniejszych i najbardziej lubianych przez widzów postaci “Chłopaków do wzięcia”. Od wielu odcinków na ekranie fani oglądają jego starania znalezienia sobie dziewczyny. Mimo miłosnych porażek Jaruś nie poddaje się i nadal poszukuje tej jednej jedynej.

Legancko

Jarek Legancko nie zawalczy na gali Najmana!

Marcin Najman czyli właściciel MMA VIP, wypowiedział się w wywiadzie dla MMA – bądź na bieżąco na temat potencjalnego angażu kolejnego bohatera programu “Chłopaki do wzięcia” – Jarka Legancko.

Robimy show, jednak jest gdzieś granica. Bardzo lubimy Jarka Legancko, ale nie zaproponujemy mu nigdy pojedynku. Możemy go zaprosić jako gościa, żeby zobaczył z bliska jak to się odbywa, jednak nie będzie zawodnikiem MMA VIP. Chcemy robić widowisko, natomiast nie będziemy krzywdzić ludzi.

Aktualna rozpiska gali MMA VIP 2

Złotówa vs. Syntol
Młody Pudzian vs. TBA
Żurom vs. Antykonfident
Tomasz Chic vs. TBA
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Mazur
Adam Okniński vs. TBA
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Psychotrop vs. Detailer
K. Zieliński vs. TBA

Zobacz także:

MMA VIP: Małolat K2 zawalczy w klatce? Zażądał pół miliona złotych!

Znany polski raper – Małolat, K2 kusi debiutem w MMA. Wykonawca albumu „Wysoko ponad stan” jest zainteresowany debiutem w MMA VIP, jednak ma pewien warunek.

KSW 61: Łukasz Jurkowski ma przesłanie do hejterów!

Łukasz Jurkowski powróci do klatki KSW po ponad 2-letniej przerwie, żeby w walce wieczoru gali KSW 61 skrzyżować rękawice ze swoim klubowym kolegą – Mariuszem Pudzianowskim. “Juras” zamieścił na swoim Instagramie obszerny post, odpowiadający na wiele negatywnych komentarzy o tej walce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis