MMA PLDon KasjoRóżalski: Jeżeli Kasjo przypomni sobie swoje myczki, jest w stanie wypunktować Normana! [WIDEO]

Różalski: Jeżeli Kasjo przypomni sobie swoje myczki, jest w stanie wypunktować Normana! [WIDEO]

Marcin Różalski był gościem na wczorajszej gali Krwawy Sport 3. Przy tej okazji Różal udzielił wywiadu naszemu portalowi, w którym odniósł się między innymi do zbliżającej się wielkimi krokami walki Normana Parke z Kasjuszem Życińskim.

Kasjo Różal

Zdaniem Marcina Różalskiego, Don Kasjo nie jest bez szans w walce ze Strorminem. Gdzie były mistrz KSW upatruje atutów gwiazdy Fame MMA?

Zacznijmy od tego, że Kasjusz zaczynał od bycia sportowcem, a nie YouTube-rem czy imprezowiczem, więc to mu gdzieś tam zostało. Jeżeli on podejdzie poważnie do tej walki, naprawdę się skupi, zacznie sobie przypominać te swoje myczki, jakie robił będąc pięściarzem amatorskim, to jest duża szansa, że może pokonać Parke’a. Nawet nie przez nokaut, ale po prostu wypunktować go. Parke jest niższy, jednak to jest zawodnik MMA, więc tych rąk na pewno nie będzie miał tak doskonałych. Na pewno jest zawodnikiem twardym. Będzie skracał dystans, dążył do półdystansu, ale nie skreślałbym Kasjusza. Jeśli podejdzie do tego poważnie to nie zdziwiłbym się jakby wygrał.

Marcin Różalski a Fame MMA

Były mistrz KSW jest od dawna przychylnie nastawiony do działań poznańskiej organizacji. Różal wielokrotnie przyznawał, że jest przeciwnikiem organizacji gal na której pojedynki sportowców przeplatają się z walkami celebrytów. Fame MMA daje szansę sprawdzenia się tym drugim, nie mieszając w to zawodowego sportu.

Walka Parke – Kasjo

Pojedynek ten będzie walką wieczoru jubileuszowej gali Fame MMA 10. Panowie spotkają się w formule bokserskiej, na przestrzeni 5 rund po 3 minuty. Dla Stormina będzie to debiut w największej polskiej organizacji freak-fightowej. Oprócz standardowych gaży za walkę, stawką starcia będzie specjalnie przygotowana na ten cel sztabka złota.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

OFICJALNIE: Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Organizacja UFC oficjalnie potwierdziła doniesienia z ostatnich tygodni. Podczas wrześniowej gali UFC 266 w starciu o pas wagi półciężkiej zmierzą się Jan Błachowicz i Glover Teixeira.

Wywiady z zawodnikami przed Armia Fight Night Special Edition [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z uczestnikami dzisiejszej gali Armia Fight Night Special Edition.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis