Marcin Różalski: Walka z Le Bannerem jest dla mnie ważniejsza niż zdobycie pasa KSW

Foto: Fot. Michał Dyjuk/REPORTER /East News
Foto: Fot. Michał Dyjuk/REPORTER /East News

Dla byłego mistrza wagi ciężkiej federacji KSW, Marcina Różalskiego (7-4) najbliższa walka z legendą kickboxingu, Jeromem Le Bannerem, którą Polak stoczy 13 kwietnia na gali DSF Kickboxing Challenge 14 w Warszawie, jest ważniejsza niż zdobycie pasa mistrzowskiego KSW.

Taką opinią „Różal” posłużył się w wywiadzie dla MMA.PL przeprowadzonym w miniony weekend,kiedy został zapytany o swoją przyszłość w MMA:

„Mój manager prowadził rozmowy z przedstawicielami ACB, ale na tę chwilę to wszystko wisi w powietrzu. Priorytetem dla mnie są walki w DSF Kickboxing Challenge. Mógłbym mieć teraz jakąś walkę w MMA, ale jakiś przypadek, zwichnięcie, kontuzja może mnie wykluczyć z walki z Le Bannerem, która jest dla mnie priorytetem.

Jest ona nawet ważniejsza niż pas organizacji, dla której walczyłem, a tego nie chcę bardzo, więc do czasu walki z Le Bannerem staram się unikać walk w MMA.”

„Różal” jednak nie wyklucza startów w walkach w formule MMA w przyszłości, o czym dowiecie się bezpośrednio z wywiadu Michała Cichego z zawodnikiem: