MMA PLNajnowszeKSWRomanowski celuje w Soldica! Zwycięzca “Tylko Jeden” chce pasa KSW!

Romanowski celuje w Soldica! Zwycięzca “Tylko Jeden” chce pasa KSW!

Tomasz Romanowski celuje w Solidca! Zwycięzca programu “Tylko Jeden” ma bardzo ambitny cel sportowy. Jest nim zdobycie pasa mistrzowskiego KSW!

Romanowski KSW

Romanowski w piątek wygrał program “Tylko Jeden”, ale już teraz myśli o swojej przyszłości. Zawodnik ze Stargardu Szczecińskiego planuje dojść bardzo daleko!

Romanowski celuje w Soldica

W finale programu „Tylko Jeden” Tomasz Romanowski pokonał decyzją sędziów Marcina Krakowiaka i wygrał cały turniej. Krakowiak do finału wszedł w miejsce kontuzjowanego Adriana Bartosińskiego, który pierwotnie miał walczyć z Romanowskim.

Zwycięzca „Tylko Jeden” wygrał kontrakt z Federacją KSW warty 200 tysięcy złotych. Jego walka w klatce największej polskiej organizacji MMA odbędzie się na jednaj z najbliższych gal.

Sam zainteresowany nie ukrywa, że ma bardzo ambitne plany. Ich częścią jest walka o mistrzowski pas wagi półśredniej KSW i pojedynek z aktualnym czempionem Roberto Soldicem!

Romanowski o swoich planach opowiedział portalowi polsatsport.pl (-> TUTAJ)

Chcę zawalczyć o pas KSW z Roberto Soldicem, jeżeli będzie mi to dane i on jeszcze będzie go miał. Starcie dwóch twardych zawodników zapowiada twardą bitkę.

Wizualizowałem sobie, że wygram ten program, nie widziałem innej opcji. To jest sprawa, która mogła dać mi lepszą karierę i lepsze życie.

Tomasz Romanowski to zawodnik ze Stargardu Szczecińskiego. W swojej karierze notuje rekord 9-7 (wg Sherdoga. Do rekordu nie są jeszcze wliczone walki stoczone w programie “Tylko Jeden”). Obecnie notuje on serię pięciu zwycięstw z rzędu.

Niedługo natomiast zadebiutuje w klatce Federacji KSW. Krążą głosy, że będzie to na jednej z najbliższych gal polskiego giganta.

Czy Romanowski zdobędzie pas KSW?

Co prawda zawodnik jest dopiero na początku tej drogi, ale jego kolega przewiduje mu świetlaną przyszłość. Zapowiedział zdobycie pasa!

Kiedy wróci KSW?

Federacja KSW także niedługo rozpocznie produkowanie swoich gal. O przyszłości polskiego giganta opowiedział Maciej Kawulski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis