MMA PLBoksRok 2020 daje radę! Floyd Mayweather Junior zmierzy się z… youtuberem!

Rok 2020 daje radę! Floyd Mayweather Junior zmierzy się z… youtuberem!

Foto: Facebook/ Floyd Mayweather Junior

Rok 2020 pod względem zaskoczeń ciągle daje radę! Tym razem mamy informację o tym, że Floyd Mayweather Junior zmierzy się z… youtuberem! Będzie to powrót pięściarza uznawanego za najlepszego w historii do ringu!

Floyd Mayweather Junior ma zmierzyć się w walce pokazowej. Jego rywalem będzie gwiazda YouTube. Kontrakt na tę walkę ponoć został już podpisany.

Rok 2020 daje radę! Floyd Mayweather Junior zmierzy się z… youtuberem!

Przeciwnikiem Mayweathera Juniora ma być gwiazda YouTube Logan Paul. Jego kanał na YouTube subskrybuje prawie 22,5 miliona osób!

Floyd Mayweather Junior ostatnią walkę w boksie stoczył w 2017 roku, kiedy to znokautował gwiazdę UFC Conora McGregora. Po drodze stoczył jeden pojedynek pokazowy, kiedy to w grudniu 2018 roku łatwo pokonał japońskiego kickboksera Tenshina Nasukawę.

O powrocie Mayweathera Juniora do ringu doniósł celebryta Keemstar, który posiada wiele zakulisowych wiadomości dotyczących show biznesu. Walka Mayweather Jr vs Paul jest w karcie walk jednej z gal bokserskich.

Walkę tę potwierdził także dziennikarz Mike Feinberg, który poinformował, że Floyd Mayweather Junior podpisał kontrakt na pokazową walkę i faktycznie zmierzy się w niej z youtuberem Loganem Paulem.

Daty walki jeszcze nie ujawniono.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot w UFC! Debiut już w październiku!

Stało się to, na co czekali fani z całej Polski. Był podwójny mistrz KSW, Mateusz Gamrot (17-0) oficjalnie zasila szeregi największej organizacji MMA na świecie! Znamy już również rywala oraz galę na której wystąpi Polak. Podczas mającej się odbyć 15 października gali w Abu Zabi skrzyżuje rękawice z Magomedem Mustafajewem (15-3).

Patryk Kaczmarczyk gotowy na walkę o… trzy pasy! Chce mistrza Babilon MMA i FEN!

Patryk Kaczmarczyk był gościem wczorajszego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie wszedł w dyskusję o potencjalnej walce z mistrzem wagi piórkowej Babilon MMA i FEN – Danielem Rutkowskim.

Jan Błachowicz przed walką o pas UFC: Będę potrzebował waszego wsparcia!

Już 26 września dojdzie, zdaniem wielu, do najważniejszego pojedynku w historii polskiego MMA. Jan Błachowicz skrzyżuje rękawice z Dominickiem Reyesem w walce o pas kategorii półciężkiej UFC. Polak doprowadził do starcia po serii trzech wygranych, w tym po dwóch efektownych nokautach na Luku Rockholdzie i Coreyu Andersonie.