MMA PLMurańskiRodzina Murańskich otworzy nową organizację freak fightów? Mateusz: Coś tam jest na rzeczy!

Rodzina Murańskich otworzy nową organizację freak fightów? Mateusz: Coś tam jest na rzeczy!

To byłaby dopiero niespodzianka. W ostatnim czasie jest naprawdę duży napływ nowych freakowych federacji. Mateusz i Jacek Murański w rozmowie z portalem mmarocks.pl zostali zapytani czy oni w przyszłości nie zrobią nowej organizacji.

Murański

Wszystko na to wskazuje, że Mateusz Murański swój następny pojedynek stoczy na pierwszej edycji Prime Show MMA, która odbędzie się dziewiętnastego lutego w Atlas Arenie. ”Muran” na najbliższej gali nie zawalczy z Pawłem Tyburskim. Niebawem poznamy rywala Mateusza.

Nowa organizacja?

Mateusz Murański w rozmowie z portalem mmarocks.pl dał do zrozumienia, że w jego głowie pojawia się pomysł na następną organizację.

Tutaj też nic za bardzo nie mogę mówić, ale coś tam jest na rzeczy – powiedział krótko Mateusz Murański. 

Znaczy jakieś takie mgliste projekty, ja dziś też byłem pytany przez jedną z Pań redaktor. Zobaczymy jak to się wszystko rozwinie w tym 2022 roku. Na razie jesteśmy w Prime Show czyli federacji… nie ukrywajmy nas z Kasjuszem łączą tutaj inne cele. Kasjusz wspomniał, że przekonał bardzo poważnych inwestorów do swojego pomysłu – powiedział Jacek Murański.

Zobacz także:

Jan Błachowicz o walce w freakowej organizacji: Już mnie życie nauczyło, żeby nigdy nie mówić nigdy! Zaskoczeni?

Jan Błachowicz wypowiedział się na temat prężnie rozwijających się gal influencerów w Polsce.

Popek o swoim dzieciństwie: Mnie wychowała ulica, byłem porzuconym dzieciakiem! Widzieliście?

To był wyjątkowy wywiad z Popkiem (4-4). ”Król Albanii” w rozmowie z Onetem otworzył się i wspomniał o swoim ciężkim dzieciństwie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis