MMA PLFAME MMAPopek o swoim dzieciństwie: Mnie wychowała ulica, byłem porzuconym dzieciakiem!

Popek o swoim dzieciństwie: Mnie wychowała ulica, byłem porzuconym dzieciakiem!

To był wyjątkowy wywiad z Popkiem (4-4). ”Król Albanii” w rozmowie z Onetem otworzył się i wspomniał o swoim ciężkim dzieciństwie.

Popek Monster

42-latek ostatni pojedynek stoczył na początku września 2020 roku. Raper z Legnicy bez większych problemów poddał w pierwszej odsłonie debiutującego Damiana ”Stiflera” Zduńczyka.

Popek miał wystąpić w walce wieczoru dziewiątej edycji, gdzie zmierzyłby się z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim. ”Król Albanii” doznał kontuzji i w jego miejsce wszedł Gabriel ”Arab” Al-Sulwi.

Popek o dzieciństwie: Ojciec poszedł w swoją stronę, a matka z konkubentem w swoją!

Popek (4-4) w rozmowie z Onetem wrócił do czasów dzieciństwa. To był bardzo ciężki okres w życiu gwiazdy FAME MMA.

Moje mieszkanie z rodzicami przypomina mi o tym, jakie miałem nieszczęście w dzieciństwie i jakiego farta mam w życiu dorosłym. Doceniam to, co mam. W jakich warunkach żyję teraz. Byłem porzuconym dzieciakiem. Ojciec poszedł w swoją stronę, a matka z konkubentem w swoją. Ja trafiłem do poprawczaka. Ale dziś siedzimy sobie tu i o tym rozmawiamy. Mnie wychowała ulica. Nie wychowali mnie, bo nie mieli na mnie wpływu, jak miałem 12-13 lat. Wychowywałem się sam, w różnych zakątkach świata, przy pomocy ludzi, których poznałem.

Zobacz także:

Kwieciński nie chce bić się z Załęckim w małych rękawicach: Ja też muszę dbać o swoje zdrowie! Co wy na to?

Alan Kwieciński zdecydował! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” nie zamierza bić się z Denisem Załęckim w małych rękawicach. Będzie to starcie kickboxingu, ale w dużych rękawicach. Rozwiązanie ich konfliktu zobaczymy na gali High League 2, która już 5 lutego odbędzie się w Tauron Arenie.

Specjalista krav magi ocenia umiejętności Murańskiego: Mógłby wystraszyć niejednego zwartego gościa! Widzieliście?

Michał Cichy na swoim kanale YouTube porozmawiał z Jarosławem Rogowskim. W pewnym momencie Michał postanowił poprosić specjalistę krav magi, aby ocenił umiejętności Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis