MMA PLNajnowszeKSWRobert Ruchała przed walką z Parnassem na XTB KSW 85: Przygotowanie na sto procent, to za mało

Robert Ruchała przed walką z Parnassem na XTB KSW 85: Przygotowanie na sto procent, to za mało

Robert Ruchała to tymczasowy mistrz wagi piórkowej Federacji KSW, który już niedługo stanie do walki o pełnoprawne mistrzostwo tej dywizji wagowej. Polak przed walką z Salahdinem Parnassem jest świadomy tego, iż czeka go najtrudniejsze wyzwanie w karierze.

Robert Ruchała przed walką z Parnassem na XTB KSW 85

Parnasse i Ruchała zmierzą się ze sobą już 19 sierpnia na gali XTB KSW 85 w Nowym Sączu. Pojedynek ten oczywiście będzie walką wieczoru całego wydarzenia.

Bilety na galę XTB KSW 85 w sprzedaży na eBilet.pl

W rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW, Ruchała przyznał, że jest świadomy tego, iż czeka go wielkie wyzwanie w postaci starcia z fenomenalnym Francuzem, ale jedocześnie twardo uważa, że zbliżającą się walkę jest w stanie wygrać.

Robert Ruchała przed walką z Parnassem na XTB KSW 85: Przygotowanie na sto procent, to za mało

“Tym razem powiedziałem sobie, że przygotowanie na sto procent, to za mało. Haruję jak wół, byłem w USA, jeżdżę po Polsce. Rozwijam się cały czas, mentalnie jestem gotowy do tej walki. Salahdine jest wielopłaszczyznowy, szybki, dynamiczny i przede wszystkim umie myśleć w walce.

Tutaj nie ma jednak przypadku, tak miało być. Miałem zdobyć pas, pojechać do Stanów, nabyć ogromnej pewności i wrócić na walkę z mistrzem. Ciężką pracą doszedłem do tego miejsca, gdzie jestem teraz i czuję, że każdy chce, żebym był pierwszym Polakiem, który pokona Salahdine’a.”

Salahdine Parnasse to mistrz Federacji KSW i posiadacz pasów wagi lekkiej i piórkowej. Francuz obecnie jest jedną z największych gwiazd europejskich mieszanych sztuk walki, a Ruchała podchodzi do niego z ogromnym szacunkiem.

Nowosądeczanin tak mówi o Parnasse:

“Oglądałem jego starcia jeszcze zanim walczyłem w KSW. Jego styl mi imponował. Mam do niego ogromny szacunek. Myślę, że jest najmocniejszym rywalem na jakiego mogłem trafić, ale wierzę też mocno, że mogę wygrać tę walkę.”

A Wy na kogo stawiacie w walce Salahdine Parnasse vs Robert Ruchała?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis