MMA PLNajnowszeKSWRobert Ruchała po ogłoszeniu walki z Parnassem na XTB KSW 85: Różne są głosy, ale ja wierzę w siebie

Robert Ruchała po ogłoszeniu walki z Parnassem na XTB KSW 85: Różne są głosy, ale ja wierzę w siebie

Tymczasowy mistrz wagi piórkowej Federacji KSW Robert Ruchała udzielił wywiadu dziennikarzowi Filipowi Lewandowskiemu, w którym na tapet wziął zbliżający się kolejny swój pojedynek. Ruchała tuż po ogłoszeniu walki z Salahdinem Parnassem na XTB KSW 85 w Nowym Sączu twierdzi, że mimo skazywania przez fanów na porażkę, jest w stanie zaskoczyć większość widzów.

Robert Ruchała po ogłoszeniu walki z Parnassem na XTB KSW 85

Pojedynek o pełnoprawne mistrzostwo wagi piórkowej między Salahdinem Parnassem a Robertem Ruchałą odbędzie się już 19 sierpnia w Nowym Sączu, czyli na terenie przyjaznym Polakowi.

Stawką starcia będzie oczywiście tytuł mistrza wagi piórkowej. Mistrza już pełnoprawnego, który bronić będzie Francuz.

Robert Ruchała po ogłoszeniu walki z Parnassem na XTB KSW 85: Po ogłoszeniu walki różne są głosy, ale ja wierzę w siebie

Ruchała na papierze jest underdogiem w starciu z Parnassem, ale w rozmowie z Filipem Lewandowskim przyznaje, że pewność siebie, którą zbudował pcha go do wygranej nad Francuzem, co będzie chciał wszystkim pokazać na sierpniowej gali KSW:

“Nie mogę się doczekać. Co mogę powiedzieć więcej? To jest starcie, na które pracowałem bardzo długo, bo musiałem stoczyć aż sześć pojedynków w KSW, żeby dojść do Salahdine’a Parnasse’a, do pełnoprawnego mistrza. Chcę pokazać, że wcale nie jestem słaby, że mogę z nim wygrać. Wiadomo, że po ogłoszeniu walki różne są głosy, ale ja wierzę w siebie, wierzę, że to co robię w życiu to jest to, co powinienem robić. Utwierdziłem się w tym, że jestem na dobrej drodze i daję z siebie wszystko każego dnia.”

Całą rozmowę Filipa Lewandowskiego z mistrzem KSW Robertem Ruchałą możecie sprawdzić poniżej:

Zobacz także:

Rafael Fiziev odpowiada! Walka z Gamrotem przyklepana?

“Ataman” odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota, wyrażając gotowość na wrzesień! W rezultacie może czekać nas świetne starcie! Co prawda do finalizacji jeszcze długa droga. Ostatecznie należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnego ogłoszenia. Wstępnie mówi się o wrześniu. Kto według was jest faworytem? Czekacie?

Don Kasjo zawalczy z Binkowskim? Życiński komentuje! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się nowa rozmowa z Kasjuszem Życińskim. ”Don Kasjo” swój najbliższy pojedynek stoczy pierwszego lipca na gali PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” w main evencie w boksie w małych rękawicach zmierzy się z Dominikiem Zadorą.

Trener Złotkowski o Pudzianie: Nie chciałbym, żeby kariera Mariusza rozmieniła się na drobne!

Trener Tym razem w sprawie Mariusza Pudzianowskiego wypowiedział się uznany trener Robert Złotkowski, który nie ukrywa i podkreśla, że ”lepiej skończyć dwie walki za wcześnie niż jedną za późno”. Złotkowski uważa, że trzecia przegrana z rzędu powinna spowodować ważną decyzję Pudzianowskiego. Mowa tutaj o przejściu na sportową emeryturę. Jak według was?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis