MMA PLGROMDAMariusz Grabowski o sytuacji z Glebą: Wziąłem, oddałem mu serce, on mnie ugryzł!

Mariusz Grabowski o sytuacji z Glebą: Wziąłem, oddałem mu serce, on mnie ugryzł!

Patryk Tołkaczewski zawalczy w freakowej organizacji? Mariusz Grabowski właściciel organizacji zabrał głos w sprawie ”Gleby”.

Gleba

Wydawało się, że ”Gleba” już niebawem pojawi się w freakowej organizacji. Był również na konferencji High League, gdzie na scenie doszło do dyskusji z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Wspomniany kick-boxer nie był zainteresowany takim zestawieniem i zapewnił, że ”ten pociąg już odjechał”.

W ostatnim czasie wypowiedział się również Denis Labryga, który w rozmowie z portalem FanSportu wyznał, że był pomysł jego walki z Patrykiem na gali High League. Wszystko zakończyło się fiaskiem.

Kiedy walka? Szykuje się coś na marzec, może nie coś, bo High League. Organizacja freakowa ze sportową walką. Były rozmowy z ”Glebą”, chcieli nas zestawić. ”Gleba” ma gdzieś tam sprawy papierkowe niezałatwione z GROMDĄ także prawdopodobnie nie wystartuje.

Grabowski komentuje!

Mariusz Grabowski w rozmowie z portalem fightsport.pl wypowiedział się o sytuacji z Patrykiem ”Glebą” Tołkaczewskim.

Przede wszystkim lojalność, honor i szacunek do danych osób, które dały możliwości zaistnienia. W przypadku Patryka tak było, że wiele razy stał przy ringu jako ochroniarz i mnie prosił, wysyłał zgłoszenia. Dopiero któryś z kolegów podszedł do mnie, żebym wziął tego chłopaka. Wziąłem, oddałem mu serce, on mnie ugryzł. Dlatego, że takie było jego zachowanie, jest jak jest. Ja mu nic nie zabraniam, nikomu nic nie bronię. Dany zawodnik, który pisze i chce zgodę, jeśli ja z niego nie korzystam, to my taką zgodę wydajemy (…)  W pewnym momencie się poprzestawiało w głowie. Nie wiem czy Patryk zapomniał, co on do mnie mówił, co mi opowiadał, co pisał i później ja po prostu nie wierzyłem wręcz w te sytuacje, które miały miejsce w przestrzeni internetowej (..) To samo było z Kubiszynem, już myślał, że wszystko może. Zrozumiał, przeprosił, doszliśmy do zrozumienia. W tym wszystkim Mateusz jest wygrany, my jesteśmy wygrani, wszyscy wygrali.

Zobacz także:

Paweł B. wysyła wiadomość z więzienia: Nic na mnie nie mają! Widzieliście?

Na insta stories Pawła B pojawiło się zdjęcie z wiadomością freak fightera. ”Scarface” miał przesłanie do swoich widzów i nie tylko.

Paweł Jóźwiak wściekły po wypowiedzi Skolima: Przy najbliższym spotkaniu wypłacę Ci liścia! Co wy na to?

Konrad Skolimowski postanowił wstawić kolejny post w mediach społecznościowych. Tym razem freak fighter poruszył wczorajszą smutną informację o śmierci Mateusza Murańskiego. ”Skolim” zapewnił, że dla włodarzy najważniejsze są tak zwane ”dymy”. Nie musieliśmy długo czekać, bowiem doszło do mocnej reakcji ze strony Pawła Jóźwiaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis