MMA PLNajnowszeKSWRobert Ruchała o wsparciu swojej mamy: Po moich walkach dwa tygodnie ma problemy z mówieniem

Robert Ruchała o wsparciu swojej mamy: Po moich walkach dwa tygodnie ma problemy z mówieniem

Mama Roberta Ruchały zaczyna być w środowisku mieszanych sztuk walki w Polsce swoistą kibicowską legendą. Nowy mistrz KSW, który od soboty dzierży tymczasowy pas wagi piórkowej gościł w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie podsumował swój ostatni występ na gali KSW 80 i pokonanie Lom-Aliego Eskieva.

Robert Ruchała o wsparciu swojej mamy

Ruchała odniósł się także do głośnego dopingu swojej mamy, która na walka syna jest najgłośniej krzyczącą osobą na hali.

Robert Ruchała o wsparciu swojej mamy: Po moich walkach dwa tygodnie ma problemy z mówieniem

Nowy mistrz wagi piórkowej KSW jak zwykle ciepło wypowiada się o wsparciu, jakie otrzymuje od swojej mamy na swoich walkach. Przyznał także, że jego mama zwykle po występach syna bardzo długo zmaga się z kłopotem z mówieniem:

“Po moich walkach mama zazwyczaj dwa tygodnie ma problemy z mówieniem. Wjeżdża właśnie Vocaler czy jakieś tabletki, żeby ten głos wrócił do normalności. Wiem, że na drugi dzień po walce to ona nie mówi praktycznie. Nie odzywa się.”

A oto, jak Robert Ruchała odpowiedział na sugestię jednego z uczestników programu Patryka Prokulskiego o tym, by w przyszłości – jeśli będzie tam walczył – wziął swoją mamę na walkę do UFC, najlepiej do UFC Apex:

“Tak, oczywiście, na pewno wziąłbym mamę i w ogóle kibiców i bęben i wszystko, żeby pokazać wsparcie.”

Zobacz także:

“Weszło!” – Piotr Szeliga wyśmiany przez Dawida Załeckiego po ciosie Don Diego [WIDEO] Widzieliście?

Dość zabawna sytuacja miała miejsce podczas walki Dawida Załęckiego z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem na minionej gali High League 6. Podpowiedzi Piotra Szeligi z narożnika Don Diego zostały wyśmiane przez starszego z rodu Załęckich.

Były mistrz UFC, walczący ostatnio w PFL został wolnym agentem! Fabricio Werdum jest do wzięcia! Co teraz?

To nieco zaskakująca informacja! Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum został wolnym agentem. Brazylijczyk występował ostatnio w organizacji PFL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis