Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMARobert Karaś dokonał czegoś wielkiego! Polak ustanowił rekord świata!

Robert Karaś dokonał czegoś wielkiego! Polak ustanowił rekord świata!

Mamy świetne informacje! Robert Karaś jest świetnym przykładem dla młodzieży i nie tylko. Polak jest znakomitym sportowcem, który wielokrotnie pokazywał swój charakter, zawzięcie, ogromne serce. Karaś po raz kolejny przekroczył bariery i osiągnął naprawdę duży sukces.

Karaś

Karaś w środowisku freak fightowym znany jest oczywiście z walki w organizacji FAME MMA. Przy drugiej próbie było to możliwe. Za pierwszym razem Roberta wykluczyła kontuzja. Reprezentant Uniq Fight Club przy drugiej próbie również wyszedł z urazami, ale nie został zatrzymany i dopiął swego. 33-latek swój debiut odnotował na 17 edycji w Krakowie, która miała miejsce trzeciego lutego.

Robert na zasadach kick-boxingu (małe rękawice) zmierzył się z Filipkiem Marcinkiem. Walka dostarczyła sporo emocji – nie brakowało zwrotów akcji. Podopieczny Przemysława Szyszki po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Udało się!

To jest świetna informacja. Robert Karaś dopiął swego i ustanowił rekord świata.

ZROBIŁ TO!!! ROBERT KARAŚ UKOŃCZYŁ ULTRA TRIATLON NA DYSTANSIE 10X IRONMANA I USTANOWIŁ NOWY REKORD ŚWIATA!!! 164 GODZINY 14 MINUT I 2 SEKUNDY  WIELKIE GRATULACJE DLA ROBERTA I CAŁEGO TEAMU! DOKONALIŚCIE CZEGOŚ WIELKIEGO!

KONIEC!!! Robert Karaś  mission complete  10xIM zrobione  Rekord świata zrobiony  Brawa za walkę o przetrwanie do samego końca!

Zobacz także:

Jest nagranie zza kulis konferencji High League 7! Najman starł się z Jackiem i Joanną Murańskimi! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale High League pojawił się materiał zza kulis pierwszej konferencji 7 edycji. Podczas drugiego panelu doszło do mocnej wymiany słów pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” od razu powtarzał, że face to face nie jest dobrym rozwiązaniem, bowiem nie da rady się powstrzymać i od razu uderzy ”Murana”. Tak też się stało, ale to nie koniec. Okazało się, że tuż po konferencji Jacek Murański czekał i ruszył w stronę byłego pięściarza.

WOTORE 7: Apteka już pod koniec czerwca zmierzy się z podopiecznym Mirosława Oknińskiego! Co wy na to?

W zasadzie o takim zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. Trzeba zaznaczyć, że na tej linii padło dużo mocnych słów. Już dwudziestego trzeciego czerwca w Katowickiej walcowni odbędzie się gala WOTORE 7, a wysoko w karcie zobaczymy starcie ”Apteki” z Kamilem Mindą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis