MMA PLNajnowszeFAME MMARobert Karaś dokonał czegoś wielkiego! Polak ustanowił rekord świata!

Robert Karaś dokonał czegoś wielkiego! Polak ustanowił rekord świata!

Mamy świetne informacje! Robert Karaś jest świetnym przykładem dla młodzieży i nie tylko. Polak jest znakomitym sportowcem, który wielokrotnie pokazywał swój charakter, zawzięcie, ogromne serce. Karaś po raz kolejny przekroczył bariery i osiągnął naprawdę duży sukces.

Karaś

Karaś w środowisku freak fightowym znany jest oczywiście z walki w organizacji FAME MMA. Przy drugiej próbie było to możliwe. Za pierwszym razem Roberta wykluczyła kontuzja. Reprezentant Uniq Fight Club przy drugiej próbie również wyszedł z urazami, ale nie został zatrzymany i dopiął swego. 33-latek swój debiut odnotował na 17 edycji w Krakowie, która miała miejsce trzeciego lutego.

Robert na zasadach kick-boxingu (małe rękawice) zmierzył się z Filipkiem Marcinkiem. Walka dostarczyła sporo emocji – nie brakowało zwrotów akcji. Podopieczny Przemysława Szyszki po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Udało się!

To jest świetna informacja. Robert Karaś dopiął swego i ustanowił rekord świata.

ZROBIŁ TO!!! ROBERT KARAŚ UKOŃCZYŁ ULTRA TRIATLON NA DYSTANSIE 10X IRONMANA I USTANOWIŁ NOWY REKORD ŚWIATA!!! 164 GODZINY 14 MINUT I 2 SEKUNDY  WIELKIE GRATULACJE DLA ROBERTA I CAŁEGO TEAMU! DOKONALIŚCIE CZEGOŚ WIELKIEGO!

KONIEC!!! Robert Karaś  mission complete  10xIM zrobione  Rekord świata zrobiony  Brawa za walkę o przetrwanie do samego końca!

Zobacz także:

Jest nagranie zza kulis konferencji High League 7! Najman starł się z Jackiem i Joanną Murańskimi! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale High League pojawił się materiał zza kulis pierwszej konferencji 7 edycji. Podczas drugiego panelu doszło do mocnej wymiany słów pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” od razu powtarzał, że face to face nie jest dobrym rozwiązaniem, bowiem nie da rady się powstrzymać i od razu uderzy ”Murana”. Tak też się stało, ale to nie koniec. Okazało się, że tuż po konferencji Jacek Murański czekał i ruszył w stronę byłego pięściarza.

WOTORE 7: Apteka już pod koniec czerwca zmierzy się z podopiecznym Mirosława Oknińskiego! Co wy na to?

W zasadzie o takim zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. Trzeba zaznaczyć, że na tej linii padło dużo mocnych słów. Już dwudziestego trzeciego czerwca w Katowickiej walcowni odbędzie się gala WOTORE 7, a wysoko w karcie zobaczymy starcie ”Apteki” z Kamilem Mindą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis