MMA PLUFCRenan Barao przed UFC on FOX 28 przygotowywał się w American Top Team, celuje też w walkę o pas

Renan Barao przed UFC on FOX 28 przygotowywał się w American Top Team, celuje też w walkę o pas

Foto: ufc.com

Były mistrz wagi koguciej UFC, Renan Barao (34-5, 1 N/C) w najbliższą sobotę zmierzy się z Brianem Kelleherem (18-8) na UFC on FOX 28 w Orlando. Brazylijczyk, który ostatnio nie ma dobrej passy, przygotowania do swojego najbliższego występu odbył w słynnym American Top Team i ma zamiar pokazać nową wersję siebie.

Barao liczy także, że w ciągu trzech kolejnych walk otrzyma ponownie szansę walki o tytuł mistrzowski UFC:

“Zrobiłem cały obóz przygotowawczy w American Top Team, był on świetny. Naprawdę mi się podobało. Jest tam naprawdę wielu ludzi. Szukałem czegoś innego, czegoś, czego nie stosowałem w przeszłości i chciałem poprawić kilka szczegółów w swojej dyspozycji. Wiemy, że MMA ciągle się zmienia, więc dobrze jest jak chłonie się nowe umiejętności.

Nie ma znaczenia to, kim są moim przeciwnicy. Najważniejsza jest dla mnie praca, pokazywanie swojego rozwoju i wielkie walki. To, co mnie wzmacnia to przyjaciele i rodzina, którzy zawsze oferują pocieszenie w trudnych chwilach. Dlatego chcę dać z siebie wszystko dla rodziny. To mój główny cel.

Chcę wrócić i stoczyć fantastyczne walki. Teraz skupiam się na starciu z Brianem Kelleherem, potem skupię się na kolejnej walce i potem na pojedynku o pas mistrzowski.”