MMA PLNajnowszeEagle FCRashad Evans poznał rywala na Eagle FC 44 w Miami. Khabib chce dać mu wygrać?

Rashad Evans poznał rywala na Eagle FC 44 w Miami. Khabib chce dać mu wygrać?

Były mistrz wagi półciężkiej UFC, Rashad Evans poznał rywala na galę Eagle FC 44. Amerykanin powróci ze sportowej emerytury i pokaże swoje umiejętności w organizacji prowadzonej przez Khabiba Nurmagomedovowa.

Rashad Evans

Evans wystapi już 28 stycznia na gali Eagle FC 44, która odbędzie się we FLXcast Arenie w Miami.

Poznaliśmy właśnie nazwisko jego przeciwnika.

Rashad Evans poznał rywala na Eagle FC 44 w Miami. Khabib chce dać mu wygrać?

Evans zmierzy się z Gabrielem Checco, zawodnikiem o rekordzie 12-5.

Checco wygrał dwie z ostatnich trzech walk. Ostatnio w październiku 2021 roku, kiedy to znokautował w pierwszej rundzie Simona Mariniego na XMMA 3. Brazylijczyk to 35-latek, który w swojej karierze wszystkie walki wygrał przed czasem. W zawodowym MMA jednak nie zwojował zbyt dużo.

Evans natomiat to 42-latek, który odwiesza rękawice i wraca do startów. Amerykanin to były mistrz wagi półciężkiej UFC, który ostatnią walkę stoczył w czerwcu 2018 roku. Został wówczas znokautowany przez Anthony’ego Smitha.

Zobacz także:

Marcin Najman ostro o Wrzosku: Nie wiem czy nie jest za słaby na MMA VIP! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami. Tym razem na kanale ”Ebe Ebe” padło pytanie o przyszłość Marcina Wrzoska. ”El Testosteron” widzi byłego mistrza KSW w starciu z ”Polskim Kenem” bądź ”Szczeną”, ale nie jest pewny kto zostałby zwycięzcą.

Canelo uważa, że walki youtuberów powinny zostać zakazane: Oni mogą stracić życie! Zgadzacie się z Canelo?

Canelo Alvarez (57-1-2, 39 KO) ponownie skrytykował walki youtuberów, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Mowa o braciach Paul, którzy toczą pojedynki na zasadach pięściarstwa. Zdaniem Meksykanina nie powinni dostać licencji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis