MMA PLBoksCanelo uważa, że walki youtuberów powinny zostać zakazane: Oni mogą stracić życie!

Canelo uważa, że walki youtuberów powinny zostać zakazane: Oni mogą stracić życie!

Canelo Alvarez (57-1-2, 39 KO) ponownie skrytykował walki youtuberów, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Mowa o braciach Paul, którzy toczą pojedynki na zasadach pięściarstwa. Zdaniem Meksykanina nie powinni dostać licencji.

Canelo

Jedna z największych ikon boksu mocno o takich starciach wypowiadała się już w przeszłości.

Dla prawdziwych zawodników to ogromny brak szacunku. Naprawdę w to wierzę.. po prostu jest to brak szacunku. Chodzi w tym tylko o pieniądze, tylko i wyłącznie o pieniądze. Ja się z tym nie zgadzam. Ja jestem skupiony teraz na swoich innych projektach, mam co robić. Mógłbym zaprosić ich do mnie na sparingi żeby naprawdę dowiedzieli się o co chodzi w boksie. Nie zgadzam się z tym, że ludzie, którzy trenują koszykówkę, albo są youtuberami dostają licencje bokserskie. 

Canelo o braciach Paul: To nie jest piłka nożna, mogą zginąć w ringu!

Canelo Alvarez (57-1-2, 39 KO) w rozmowie z Grahamem Bensingerem wypowiedział się o walkach popularnych braci Paul. Meksykanin uważa, że takie walki nie powinny mieć miejsca.

Oni mogą stracić życie! To nie jest piłka nożna, mogą zginąć w ringu. Czemu oni dostali licencje bokserskie? Przecież w życiu nie wyprowadzili jednego ciosu! Gdy ktoś w końcu umrze, to odpowiedzialność spadnie na komisję. Dlaczego? Bo to oni wydali licencje. Dla mnie to brak szacunku dla prawdziwych pięściarzy. Mogę ich kiedyś zaprosić na sparing i zobaczą, jak to naprawdę wygląda!

Zobacz także:

Szeliga odpowiada Wrzoskowi: Ja Marcinie do stracenia nie mam nic, jestem freakiem! Widzieliście?

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Piotra Szeligi! Zawodnik FAME MMA szybko skontaktował się z menadżerem Arturem Gwoździem. ”Szeli” zapewnia, że nie było propozycji takiego pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis