MMA PLKSWRafał Kijańczuk przed KSW 70: Propozycja tego starcia była dla mnie zaskoczeniem

Rafał Kijańczuk przed KSW 70: Propozycja tego starcia była dla mnie zaskoczeniem

Rafał Kijańczuk już na najbliższej gali KSW 70 po raz kolejny pokaże się kibicom największej organizacji mieszanych sztuk walki w kraju. Polak zaprezentuje się w klatce już 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie.

Rafał Kijańczuk przed KSW 70

Jak sam przyznał – nie spodziewał się, że właściciele KSW dadzą mu tak prestiżowy pojedynek już na początku jego przygody z polskim gigantem.

Rafał Kijańczuk przed KSW 70: Propozycja tego starcia była dla mnie zaskoczeniem

Przypominamy, że Kijańczuk zmierzy się z Ivanem Erslanem, a wygrana mocno przybliży go do walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej.

“Kijana” jednak sam przyznał, że był zaskoczony propozycją tego zestawienia:

“Nie zastanawiam się nad tym co będzie jak pokonam Ivana, bo sama propozycja tego starcia była dla mnie zaskoczeniem. Dwa miesiące po przednim starciu dostaję taką mocną walkę. Widocznie się spodobałem szefom federacji. Uznali zapewne, że skoro poszło mi tak łatwo, to teraz dostanę znacznie trudniejszy test. Fajnie, bo czuję się doceniony takim zestawieniem i propozycją walki na tej gali.” – powiedział w rozmowie zamieszczonej na oficjalnej stronie KSW.

A tak scharakteryzował Ivana Erslana:

“Bardzo niebezpieczny rywal. Podobny do mnie, dynamiczny, dobrze rusza się na nogach i poluje na nokaut. Nie za dużo wiadomo o jego parterze i zapasach. Będzie to jednak walka dwóch uderzaczy i nie sądzę, żeby ktoś sięgał po broń parterową. Obaj słyniemy z mocnych ciosów, to jest naszą silną stroną i raczej to będziemy starali się wykorzystać w klatce.”

Kto wg Was wygra nadchodzące starcie Erslan vs Kijańczuk?

Zobacz także:

FAME MMA 14: Jak kupić PPV? Ile kosztuje i jaka cena?

Już w najbliższą sobotę w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 14. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. W tym artykule dowiesz się, jak kupić dostęp PPV do gali oraz jakie ceny tym razem przygotowali organizatorzy FAME.

Mirosław Okniński tłumaczy co znaczy “60-tka” i zdradza co zrobić po ataku maczetami! Widzieliście?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco odniósł się do głośnej ostatnio sprawy jego podopiecznego – Amadeusza “Ferrari” Roślika, który padł ofiarą napaści maczetami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis