MMA PLNajnowszeGamrotRafael Dos Anjos najbliższym rywalem Gamrota? Polak reaguje na wpis byłego mistrza!

Rafael Dos Anjos najbliższym rywalem Gamrota? Polak reaguje na wpis byłego mistrza!

Rafael Dos Anjos (32-14) będzie najbliższym przeciwnikiem naszego reprezentanta Mateusza Gamrota (21-2)? Tego nie możemy wykluczyć! Polak na twitterze postanowił zareagować na wpis byłego mistrza UFC.

Gamrot

Brazylijczyk to były mistrz wagi lekkiej w organizacji UFC. 38-latek po tytuł sięgnął w marcu 2015 roku, gdy na dystansie 5-rund zdominował Anthony Pettisa. W pierwszej obronie Dos Anjos potrzebował zaledwie minuty i sześciu sekund na znokautowanie Donalda Cerrone. Rafael stracił pas w starciu z Eddie Alvarezem. Dos Anjos miał poważne problemy ze zmieszczeniem się w limicie. Definitywnie odbiło się to na walce. Brazylijczyk przegrał już w pierwszej rundzie przez nokaut.

Dużo ekspertów twierdzi, że Brazylijczyk najlepsze lata ma za sobą, ale… dalej pozostaje bardzo niebezpieczny i utrzymuje się w czołówce amerykańskiego giganta. 38-latek w poprzednim roku odnotował trzy walki. Była wygrana na punkty z Renato Moicano i przegrana na początku piątej odsłony z Rafaelem Fizievem. Ostatni start Dos Anjosa miał miejsce w grudniu, gdy w drugiej odsłonie (duszeniem zza pleców) poddał Bryana Barberene.

Gamrot zmierzy się z byłym mistrzem?

Taka walka wydaje się bardzo realna. Mateusz Gamrot (21-2) na twitterze postanowił zareagować na wpis Rafaela Dos Anjosa (32-14).

Brazylijczyk stwierdził, że chętnie zawalczy w marcu w Londynie. Przypomnijmy, że ”Gamer” również wspominał o tym terminie, kiedy go pytano o powrót do klatki.

18 marca w Londynie. Podoba mi się ta data.

Brzmi świetnie

Zobacz także:

Tomasz Adamek ogląda trening i walki Ferrariego: On nie umie walczyć! Widzieliście?

Jeden z najbardziej utytułowanych pięściarzy w historii naszego kraju – Tomasz Adamek ogląda trening i walki Amadeusza “Ferrariego” Roślika przed jego konfrontacją z Kamilem Łaszczykiem na gali FAME 17.

Marcin Held krytycznie o rywalu Mateusza Rębeckiego: Gdzie znajdujecie tych gości?

Marcin Held (28-9) zabrał głos w mediach społecznościowych przed debiutem Mateusza Rębeckiego w największej organizacji na świecie. Held był bardzo zaskoczony, że rywal byłego mistrza Fight Exclusive Night znalazł się w UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis