MMA PLNajnowszeKSWPudzian zdenerwowany na konferencji: Wyrwane znów z kontekstu! Ktoś powinien dostać liścia! [WIDEO]

Pudzian zdenerwowany na konferencji: Wyrwane znów z kontekstu! Ktoś powinien dostać liścia! [WIDEO]

Właśnie dziś odbyła się konferencja prasowa przed sobotnią galą XTB KSW 77, która odbędzie się w Gliwicach. Mariusz Pudzianowski był zdenerwowany po jednym z pytań dziennikarza i postanowił mocno zareagować. Wojownik z Białej Rawskiej zapewnia, że jest to wyrwane z kontekstu!

Pudzian

Do wyczekiwanego starcia Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem dojdzie już w sobotę. Od wielu lat mówi się o pojedynku legend, ale wydaje się, że dopiero teraz jest najlepszy moment na skonfrontowanie doświadczonych zawodników.

Mamed Khalidov będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Olsztynian stoczył hitowe starcie w Gliwicach, gdzie musiał uznać wyższość Roberto Soldicia.

Pudzianowski zdenerwowany!

Mariusz Pudzianowski zdenerwowany po pytaniu dziennikarza. Pudzian zapewnia, że jest to wyrwane z kontekstu – mowa o ostatniej jego wypowiedzi w trailerze walki Pudzian-Khalidov.

Wyrwane z kontekstu. Wyrwane znowu z kontekstu, ktoś powinien dostać z liścia na przywitanie (…) Wiem dokładnie o co chodzi. Jesteśmy świadomymi zawodnikami, wchodząc do klatki ja czy każdy inny wie, że chwila nieuwagi/jeden niefortunny cios i mogą wynieść mnie i każdego innego zawodnika. Tu chodzi dokładnie o to, a tam było tak fajnie ujęte jakbyśmy mieli się pozabijać. Ten, który to montował to dajcie dzisiaj zrobimy  rozgrzewkę szybkościową

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę! Widzieliście?

Mamed Khalidov i Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzą się w starciu legend na gali XTB KSW 77, która w najbliższą sobotę 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Teraz dowiadujemy się, że za najbardziej medialną walkę KSW w tym roku, obaj bohaterowie zarobią krocie!

High League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie! Co wy na to?

W sobotę w Łodzi odbyła się gala High League 5. W swoje urodziny w kolejnej freakowej organizacji debiutował Mateusz Murański. Jak się okazuje ”Muran” doznał poważnej kontuzji podczas pojedynku z Pawłem Bombą. Aktualnie Mateusz przebywa w szpitalu. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis