MMA PLNajnowszeFAME MMAProkurator wyjaśni Zombiaka? Piotr Szeliga vs Marcin Wrzosek na FAME 17! Nietypowa formuła walki!

Prokurator wyjaśni Zombiaka? Piotr Szeliga vs Marcin Wrzosek na FAME 17! Nietypowa formuła walki!

To już oficjalna wiadomość! Walka Piotr Szeliga vs Marcin Wrzosek została dodana do rozpiski gali FAME 17, która już 3 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Starcie to zostało już oficjalnie ogłoszone.

Piotr Szeliga vs Marcin Wrzosek na FAME 17

Kibicom wystarczy teraz czekać na rozwiązanie konfliktu, który zaiskrzył przy okazji gali FAME 12. Czy tym razem Prokurator Szeliga wyjaśni Polskiego Zombie?

Piotr Szeliga vs Marcin Wrzosek na FAME 17! Nietypowa formuła walki!

Jak czytamy w oficjalnym ogłoszeniu tej walki, pojedynek Szeligi z Wrzoskiem odbędzie się nie na zasadach MMA, ale w K-1 w małych rękawicach. Zasady te zapowiadają fajerwerki w klatce!

“Aaaaaand we’re back i od razu wjeżdżamy z kopyta!😈

W tej walce nie liczcie na pełen dystans! 🤯K-1, małe rękawice! Iron Prosecutor Szeli zmierzy się z byłym mistrzem KSW, polskim Zombiakiem – Marcinem Wrzoskiem!🔥🔥🔥 Tylko potężne bomby w stójce 🥵

Między nimi zaiskrzyło po FAME 12, a zawrzało podczas wakacyjnych Aferek u Boxdela. Jeden drugiemu chciałby urwać głowę – to chyba wystarczające określenie ich znajomości 🤭

Oktagon, K-1, małe rękawice, 3×3 min. Będzie zawiedziony czy szczęśliwy ziomuś?🤔#famemma17” – czytamy w oficjalnym komunikacie dotyczącym tej walki.

Aaaaaand we’re back i od razu wjeżdżamy z kopyta!😈�W tej walce nie liczcie na pełen dystans! 🤯�K-1, małe rękawice! Iron…

Posted by FAME MMA on Tuesday, December 27, 2022

Piotr Szeliga swoją ostatnią walkę stoczył na gali FAME 14, kiedy to w pojedynku stoczonym w rzymskiej klatce przegrał z Normanem Parkiem. Wcześniej jednak wychodził zwycięsko z konfrontacji z Gabrielem “Arabem” Al-Sulwim.

Marcin Wrzosek natomiast będzie próbował przedłużyć dobrą serię. Polski Zombie ma za sobą wygrane z Vaso Bakocevicem na gali Wotore 5 oraz zwycięstwa z Piotrem Kałuskim na PRIME 2 i raperem Sariusem na FAME 15. Te dwie ostatnie walki toczone były w K-1 (z Kałuskim) i w boksie (z Sariusem).

A Wy komu kibicujecie w tej walce?

Zobacz także:

Załęcki komentuje ostatnią przegraną Pudziana: Jestem zawiedziony z tego względu, że odklepał! Widzieliście?

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował ostatnią przegraną Mariusza Pudzianowskiego. Podczas XTB KSW 77 w Gliwicach doszło do walki legend. Pudzianowski skrzyżował rękawice z Mamedem Khalidovem. Walka zakończyła się już w pierwszej odsłonie.

Diablo vs Szpila w KSW? Krzysztof Włodarczyk komentuje potencjalne zestawienie na gali polskiego giganta!

Czy dojdzie do walki Krzysztof “Diablo” Włodarczyk vs Artur “Szpila” Szpilka w KSW? Ten pierwszy udzielił wywiadu portalowi TVP Sport, w którym przekonuje, że taka propozycja padła.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis