MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME SHOW MMA: Walka Soroko vs Stifler wypada z karty!

PRIME SHOW MMA: Walka Soroko vs Stifler wypada z karty!

Tego nikt się nie spodziewał! Jedno z najbardzej wyczekiwanych starć Prime Show MMA, czyli walka między Stiflerem a Soroko nie odbędzie się.

Stifler

Premierowa gala to jak na razie szybkie walki, nierzadko z bardzo nieprzewidywalnym przebiegiem. W dotychczasowych pojedynkach oglądaliśmy wszystko, co powinno być na porządnej frakowej gali. Były starcia pań rodem spod żabki, była walka o podłożu światopoglądowym zakończona sensacyjnym zwycięstwem Jasia Kapeli. Nie zabrakło także pojedynków o wysokim poziomie sportowym, jak starcie Pawła Tyburskiego z Łukaszem Lupą.

Zaraz po zakończonym starciu “politycznym” miało dojść do walki jednego z najgorętszych nazwisk w polskich freak fightach w ostatnich tygodniach – Soroko z powracającym do klatki Stiflerem. Potwierdziły się jednak plotki, które mówiły o tym, że pojedynek ten może nie dojść do skutku.

Na razie nie jest znany powód dla którego starcie odwołano. Wygląda jednak na to, że Stifler był gotów wejść do oktagonu. Ostatnia wiadomość jaką zamieścił w relacji na instagramie to:

Soroko, widzimy się dzisiaj i damy za*ebistą walkę. Czekam na ciebie!

Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat powodów odwołania starcia, o których będziemy informować.

Wywiad z Stiflerem zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA – wyniki

Pierwsza gala nowej organizacji freak fight odbywa się w Łodzi. W rozpisce znaleźli się m.in. “Kruszwil”, “Don Kasjo”, Soroko, “Medusa” czy… Jaś Kapela.

PRIME SHOW MMA: Odpalony Adam Soroko prawie nokautuje trenera na tarczach! [WIDEO] Widzieliście?

Szalony Adam Soroko nie może doczekać się jutrzejszego pojedynku w Atlas Arenie. Zawodnik walczący na gołe pięści zaprezentował się z szalonej wersji również na dzisiejszym media treningu. Tu jest dosłownie wściekłość… nie na rywala, bo z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem nie było tak zwanych ”dymów”.

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Zaskoczeni?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis