MMA PLDon KasjoPRIME SHOW MMA 5: Don Kasjo zgadza się na walkę w małych rękawicach z… Zadorą!

PRIME SHOW MMA 5: Don Kasjo zgadza się na walkę w małych rękawicach z… Zadorą!

Na ostatnim panelu pierwszej konferencji PRIME SHOW MMA 5 doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Dominikiem Zadorą. Były mistrz Fight Exclusive Night od razu apelował, aby pojedynek odbył się w małych rękawicach do mieszanych sztuk walki. ”Don Kasjo” powiedział, że jest otwarty, ale niech zdecydują fani za sprawą ankiety.

Kasjo

Wspomniana ankieta pojawiła się na czacie live. Nie było zaskoczenia! Fani od razu w większości wskazali walkę w małych rękawicach.

Życiński ostatnie pojedynki toczył w organizacji PRIME SHOW MMA. ”Don Kasjo” pewnie wypunktował Mateusza ”Murana” Murańskiego, a w ostatniej walce odprawił przed czasem Popka. Kasjusz od samego początku zdominował popularnego rapera z Legnicy. Popek próbował odpowiadać obszernymi uderzeniami, ale nie robiło to wrażenia na przeciwniku. Kasjusz ostatecznie w drugiej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Don Kasjo jest otwarty!

Wszystko na to wskazuje. Kasjusz Życiński w najbliższym starciu zawalczy w małych rękawicach? ”Don Kasjo” powiedział, że fani zdecydują! Przypomnijmy, że starcie z Dominikiem Zadorą odbędzie się na dystansie sześciu rund.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Dominik Zadora to przede wszystkim uznany kick-boxer. ”Japoński Drwal” to były mistrz organizacji Fight Exclusive Night. W świecie freaków znany jest bardziej z wymiany zdań z Murańskimi

Zobacz także:

Maciej Kawulski o kontuzji Ziółkowskiego: Tak czasem jest… Oglądaliście?

Jeden z właścicieli organizacji KSW Maciej Kawulski udzielił wywiadu mediom, gdzie wyjaśnił sytuację z Marianem Ziółkowskim oraz przedstawił potencjalną rekompensatę.

Artur Szpilka po znokautowaniu Pudziana: Nie czułem nic! Widzieliście?

Artur Szpilka (3-0) wytrzymał początkowy napór Mariusza Pudzianowskiego (17-9-1 N/C), a następnie ciężko znokautował zmęczonego rywala. Posłuchajcie, co “Szpila” miał do powiedzenia po swojej trzeciej wygranej w MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis