MMA PLNajnowszePrime MMAMocna wymiana zdań Michała Cichego z Ciosem: Taki leszcz może mi buty czyścić co najwyżej!

Mocna wymiana zdań Michała Cichego z Ciosem: Taki leszcz może mi buty czyścić co najwyżej!

Dymy! Takie powstały na instagramie pomiędzy Michałem Cichym, a Adrianem Ciosem. Padły mocne słowa, więc niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do takiego zestawienia. Co ciekawe zawodnik PRIME SHOW MMA zapowiada, że przy najbliższej konferencji wypłaci Cichemu… liścia!

Cichy

Cios aktualnie szykuje się do następnego pojedynku. Ostatni raz w klatce zameldował się dziewiętnastego lutego w Łodzi. Podczas PRIME SHOW MMA 1 musiał szybko uznać wyższość Dawida Ambroziaka.

Przypomnijmy, że Adrian ma dalej mocny konflikt z Alanem Kwiecińskim. ”Alanik” ostatnio w mediach społecznościowych wspominał o potencjalnym starciu.

Po 4 tygodniach nieobecności praktycznie na sali, bez przygotowania mogę do tej pi*y wyjść. Cios Ty Cipo. Wyzywasz mnie, a jak przechodzę obok Ciebie to głowa w dół.

Dymy!

Na insta stories doszło do mocnej wymiany słownej pomiędzy Michałem Cichym, a Adrianem Ciosem. Warto zaznaczyć, że to Cios postanowił zaczepić naszego naczelnego zadymiarza!

Haha pytacie mnie co ja na te story Adrianka Ciosa, to odpowiadam: Mógłbyś odmówić mi wywiadu, ale ja ci nigdy takiego nie proponowałem, więc jak zwykle rzucasz jakieś farmazony. O czym chcesz rozmawiać ze mną jak się spotkamy? Chyba chcesz mnie zabić śmiechem. Teksty o ”j*baniu z mordy” to twój poziom, atencyjnego dzieciaka. Więcej się po tobie spodziewałem. Weż się lepiej za treningi, bo cię Aleksandr Muzheiko rozjedzie i będzie po karierze. Jeśli masz jakiś problem to się go wyjaśnia prywatnie, a nie nagrywa 20 story o mnie. W tym twoim atencyjnym świecie tak to działa? Cios mnie nazywa farmazonem, w ogóle to Ferrari ci pozwolił wrzucać story? Bo przy mnie się go pytałeś nawet czy możesz iść do łazienki. Na szczęście pozwolił. Szumi ci w głowie jeszcze po wpi*rdolu od Ambro, albo Ferrari ci natłukł na treningu. Pewnie uznałeś, że jestem łatwym celem, bo nie trenuję, ale taki leszcz może mi buty czyścić co najwyżej. Jasne, Ambro to inny poziom. Ty wziąłeś tę walkę, bo lubisz dostawać wpi**dol. Taki rodzaj masochizmu. Ty nawet jak grozisz to brzmi to jak słaby żart. Przyjdziesz z wynajętym ochroniarzem jak to masz w zwyczaju? Dziwię się sam sobie, że marnuje swój czas, żeby ci odpowiadać lamusie. Cwany jesteś. Wiesz, że ci grubiej nie pojadę, bo mi nie wypada. Pisz priv albo morda w kubeł.

Całą wypowiedź Ciosa zaś zobaczycie w wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Sunday, July 24, 2022

Zobacz także:

Maciej Kawulski o freak fightach: Będziemy czekać na tych ludzi, którzy odróżniają wilki od owiec! Co wy na to?

Maciej Kawulski w programie Expert wypowiedział się o freak fightach, których nie brakowało parę lat temu w organizacji KSW. Jeden z właścicieli największej organizacji w naszym kraju jest zadowolony, że KSW nie bierze udziału w takim wyścigu.

Paweł Bomba odpowiada na słowa Normana Parke: Buta może mi mojego frajer polizać! Widzieliście?

Paweł Bomba już siedemnastego września w Arena Gliwice stoczy drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Scarface” podczas High League 3 ma do wyjaśnienia duży konflikt z Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem. Udało nam się porozmawiać z Bombą, który przy okazji odpowiedział na ostatnie słowa Normana Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis